1
00:45 - 06:02
5t17min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
05:40 - 06:07
27min
Antall overføringer: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
05:46 - 06:13
27min
Antall overføringer: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    00:45 - 06:02
    5t17min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    00:45 올림픽공원(한국체대)(P550) Olympic Park
    서울메트로 9호선 Metro Line9
    På vei til 개화(901) Gaehwa
    (23min
    01:08 05:44 선정릉(927/K214) Seonjeongneung
    분당선 Bundang Line
    På vei til 왕십리(208/K116/K210/540) Wangsimni
    (9min
    05:53 05:57 왕십리(208/K116/K210/540) Wangsimni
    서울메트로 5호선 Metro Line5
    På vei til 방화(510) Banghwa
    (5min
    06:02 청구(537/634) Cheonggu
  2. 2
    05:40 - 06:07
    27min
    Antall overføringer: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    05:40 올림픽공원(한국체대)(P550) Olympic Park
    서울메트로 5호선 Metro Line5
    På vei til 방화(510) Banghwa
    (27min
    06:07 청구(537/634) Cheonggu
  3. 3
    05:46 - 06:13
    27min
    Antall overføringer: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    05:46 올림픽공원(한국체대)(P550) Olympic Park
    서울메트로 5호선 Metro Line5
    På vei til 방화(510) Banghwa
    (27min
    06:13 청구(537/634) Cheonggu
cntlog