1
13:11 - 14:56
1t45min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
12:59 - 14:56
1t57min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
13:37 - 16:56
3t19min
Antall overføringer: 4
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
4
13:26 - 16:56
3t30min
Antall overføringer: 4
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 
  16. train
  17.  > 

For ruter med seksjoner der vi ikke finner en billettpris, vil totalkostnaden, inkludert billettprisene for de aktuelle seksjonene, ikke bli vist.
  1. 1
    13:11 - 14:56
    1t45min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    13:11 なんば〔Osaka Metro〕 Namba(Osaka Metro)
    OsakaMetro御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    På vei til 江坂 Esaka
    (15min
    JPY 280
    13:26 13:39 新大阪 Shin-osaka
    のぞみ Bullet Train Nozomi
    På vei til 博多 Hakata
    (44min
    Ikke-reservert sete : JPY 2 530
    Reservert sete : JPY 3 270
    Grønn bil : JPY 5 540
    14:23 14:42 岡山 Okayama
    マリンライナー Marine Liner
    På vei til 児島 Kojima
    (14min
    JPY 3 410
    Ikke-reservert sete : JPY 0
    Reservert sete : JPY 530
    Grønn bil : JPY 780
    14:56 茶屋町 Chayamachi
  2. 2
    12:59 - 14:56
    1t57min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    12:59 なんば〔Osaka Metro〕 Namba(Osaka Metro)
    OsakaMetro御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    På vei til 江坂 Esaka
    (15min
    JPY 280
    13:14 13:25 新大阪 Shin-osaka
    のぞみ Bullet Train Nozomi
    På vei til 博多 Hakata
    (49min
    Ikke-reservert sete : JPY 2 530
    Reservert sete : JPY 3 270
    Grønn bil : JPY 5 540
    14:14 14:42 岡山 Okayama
    マリンライナー Marine Liner
    På vei til 児島 Kojima
    (14min
    JPY 3 410
    Ikke-reservert sete : JPY 0
    Reservert sete : JPY 530
    Grønn bil : JPY 780
    14:56 茶屋町 Chayamachi
  3. 3
    13:37 - 16:56
    3t19min
    Antall overføringer: 4
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    13:37 なんば〔Osaka Metro〕 Namba(Osaka Metro)
    OsakaMetro四つ橋線 Osaka Metro Yotsubashi Line
    På vei til 西梅田 Nishiumeda
    (8min
    JPY 230
    13:45 13:45 西梅田 Nishiumeda
    Gå( 9min
    13:54 14:00 大阪 Osaka 15:02 15:03 姫路 Himeji 15:23 15:25 相生(兵庫県) Aioi(Hyogo) 16:31 16:42 岡山 Okayama
    マリンライナー Marine Liner
    På vei til 児島 Kojima
    (14min
    JPY 3 410
    Ikke-reservert sete : JPY 0
    Reservert sete : JPY 530
    Grønn bil : JPY 780
    16:56 茶屋町 Chayamachi
  4. 4
    13:26 - 16:56
    3t30min
    Antall overføringer: 4
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    16. train
    17.  > 
    13:26 なんば〔Osaka Metro〕 Namba(Osaka Metro)
    Gå( 3min
    13:29 13:32 大阪難波〔近鉄・阪神線〕 Osakanamba
    阪神なんば線快速急行 Hanshinnanba Line Rapid Express
    På vei til 神戸三宮〔阪神線〕 Kobe-sannomiya(Hanshin Line)
    (15min
    Gjennom toget 尼崎〔阪神線〕 Amagasaki(Hanshin Line)
    阪神本線快速急行 Hanshin Main Line Rapid Express
    På vei til 神戸三宮〔阪神線〕 Kobe-sannomiya(Hanshin Line)
    (25min
    JPY 410
    14:13 14:13 神戸三宮〔阪神線〕 Kobe-sannomiya(Hanshin Line)
    Gå( 8min
    14:21 14:22 三ノ宮(JR) Sannomiya(Hyogo) 15:02 15:03 姫路 Himeji 15:23 15:25 相生(兵庫県) Aioi(Hyogo) 16:31 16:42 岡山 Okayama
    マリンライナー Marine Liner
    På vei til 児島 Kojima
    (14min
    JPY 3 080
    Ikke-reservert sete : JPY 0
    Reservert sete : JPY 530
    Grønn bil : JPY 780
    16:56 茶屋町 Chayamachi
cntlog