1
06:17 - 07:19
1t2min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
06:15 - 07:19
1t4min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
06:18 - 07:19
1t1min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 

For ruter med seksjoner der vi ikke finner en billettpris, vil totalkostnaden, inkludert billettprisene for de aktuelle seksjonene, ikke bli vist.
  1. 1
    06:17 - 07:19
    1t2min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    06:17 University College Hospital
    Gå( 3min
    06:20 06:23 Warren Street
    Victoria Line
    På vei til Walthamstow Central 
    (3min
    GBP 4,90
    06:26 06:26 Kings Cross St.Pancras
    Gå( 13min
    06:39 06:40 St Pancras
    St Pancras - Margate
    På vei til Ashford International 
    (39min
    07:19 Ashford International
  2. 2
    06:15 - 07:19
    1t4min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    06:15 University College Hospital
    Gå( 3min
    06:18 06:21 Euston Square
    Metropolitan Line
    På vei til Aldgate 
    (3min
    GBP 4,90
    06:24 06:24 Kings Cross St.Pancras
    Gå( 13min
    06:37 06:40 St Pancras
    St Pancras - Margate
    På vei til Ashford International 
    (39min
    07:19 Ashford International
  3. 3
    06:18 - 07:19
    1t1min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    06:18 University College Hospital
    18
    På vei til Sudbury Harrow Road(U) 
    (1min
    06:19 06:19 Warren Street(U)
    Gå( 1min
    06:20 06:23 Warren Street
    Victoria Line
    På vei til Walthamstow Central 
    (3min
    GBP 4,90
    06:26 06:26 Kings Cross St.Pancras
    Gå( 13min
    06:39 06:40 St Pancras
    St Pancras - Margate
    På vei til Ashford International 
    (39min
    07:19 Ashford International
cntlog