2020/01/26  17:41  Avgang
1
17:44 - 18:01
17min
Antall overføringer: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
2
17:49 - 18:07
18min
Antall overføringer: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 

For ruter med seksjoner der vi ikke finner en billettpris, vil totalkostnaden, inkludert billettprisene for de aktuelle seksjonene, ikke bli vist.
  1. 1
    17:44 - 18:01
    17min
    Antall overføringer: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    17:44 Paddington
    Circle Line
    På vei til Barbican 
    (12min
    GBP 4,90
    17:56 17:56 Kings Cross St.Pancras
    Gå( 5min
    18:01 Kings Cross
  2. 2
    17:49 - 18:07
    18min
    Antall overføringer: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    17:49 Paddington
    Hammersmith City Line
    På vei til Barking 
    (13min
    GBP 4,90
    18:02 18:02 Kings Cross St.Pancras
    Gå( 5min
    18:07 Kings Cross
cntlog