2020/07/08  23:38  Avgang
1
23:55 - 00:30
35min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
2
23:55 - 00:30
35min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
3
23:55 - 00:42
47min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. bus
  7.  > 

For ruter med seksjoner der vi ikke finner en billettpris, vil totalkostnaden, inkludert billettprisene for de aktuelle seksjonene, ikke bli vist.
  1. 1
    23:55 - 00:30
    35min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    23:55 Winchmore Hill
    Stevenage - Moorgate
    På vei til Kings Cross 
    (15min
    00:10 00:18 Finsbury Park
    Piccadilly Line
    På vei til Caledonian Road 
    (4min
    Gjennom toget Caledonian Road
    Piccadilly Line
    På vei til Acton Town 
    (7min
    GBP 4,90
    00:29 00:29 Holborn
    Gå( 1min
    00:30 Holborn(S2)
  2. 2
    23:55 - 00:30
    35min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    23:55 Winchmore Hill
    Stevenage - Moorgate
    På vei til Kings Cross 
    (15min
    00:10 00:16 Finsbury Park
    Victoria Line
    På vei til Brixton 
    (5min
    00:21 00:26 Kings Cross St.Pancras
    Piccadilly Line
    På vei til Acton Town 
    (3min
    GBP 4,90
    00:29 00:29 Holborn
    Gå( 1min
    00:30 Holborn(S2)
  3. 3
    23:55 - 00:42
    47min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. bus
    7.  > 
    23:55 Winchmore Hill
    Stevenage - Moorgate
    På vei til Moorgate 
    (27min
    00:22 00:22 Old Street
    Gå( 2min
    00:24 00:33 Bunhill Row
    243
    På vei til Waterloo Station / Mepham Street 
    (9min
    00:42 Holborn(S2)
cntlog