2020/02/28  00:04  Avgang
1
00:05 - 00:44
39min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
00:05 - 00:50
45min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    00:05 - 00:44
    39min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    00:05 Alameda de Osuna
    [Metro de Madrid]Línea5 [MetroMadrid]Line5
    På vei til Casa de Campo 
    (30min
    00:35 00:38 Callao
    [Metro de Madrid]Línea3 [MetroMadrid]Line3
    På vei til Villaverde Alto 
    (1min
    00:39 00:42 Sol
    [Metro de Madrid]Línea1 [MetroMadrid]Line1
    På vei til Valdecarros 
    (2min
    00:44 Tirso de Molina
  2. 2
    00:05 - 00:50
    45min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    00:05 Alameda de Osuna
    [Metro de Madrid]Línea5 [MetroMadrid]Line5
    På vei til Casa de Campo 
    (31min
    00:36 00:40 Ópera Opera
    [Metro de Madrid]Línea2 [MetroMadrid]Line2
    På vei til Las Rosas 
    (2min
    00:42 00:48 Sol
    [Metro de Madrid]Línea1 [MetroMadrid]Line1
    På vei til Valdecarros 
    (2min
    00:50 Tirso de Molina
cntlog