1
08:29 - 08:49
20min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
08:27 - 08:49
22min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    08:29 - 08:49
    20min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    08:29 København Hovedbanegård Copenhagen Central Station
    S-Tog C Copenhagen Suburban Train C
    På vei til Klampenborg 
    (3min
    08:32 08:32 Nørreport Norreport
    Gå( 5min
    08:37 08:37 Nørreport Norreport (Metro)
    Metro 1 Copenhagen Metro 1
    På vei til Vestamageer Vestamager
    (12min
    08:49 Ørestad Orestad
  2. 2
    08:27 - 08:49
    22min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    08:27 København Hovedbanegård Copenhagen Central Station
    S-Tog B Copenhagen Suburban Train B
    På vei til Farum 
    (3min
    08:30 08:30 Nørreport Norreport
    Gå( 5min
    08:35 08:37 Nørreport Norreport (Metro)
    Metro 1 Copenhagen Metro 1
    På vei til Vestamageer Vestamager
    (12min
    08:49 Ørestad Orestad
cntlog