2020/01/26  17:40  Avgang
1
17:46 - 18:12
26min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
17:46 - 18:29
43min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
17:54 - 18:31
37min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    17:46 - 18:12
    26min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    17:46 Alt-Tempelhof
    U6
    På vei til Alt-Tegel 
    (1min
    17:47 17:57 Tempelhof
    S42
    På vei til Hermannstr. 
    (15min
    18:12 Frankfurter Allee
  2. 2
    17:46 - 18:29
    43min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    17:46 Alt-Tempelhof
    U6
    På vei til Alt-Tegel 
    (10min
    17:56 18:05 Stadtmitte
    U2
    På vei til Pankow 
    (9min
    18:14 18:20 Alexanderplatz
    U5
    På vei til Hönow Honow
    (9min
    18:29 Frankfurter Allee
  3. 3
    17:54 - 18:31
    37min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    17:54 Alt-Tempelhof
    U6
    På vei til Alt-Tegel 
    (19min
    18:13 18:17 Wedding
    S41
    På vei til Gesundbrunnen 
    (14min
    18:31 Frankfurter Allee
cntlog