2020/08/12  06:00  Avgang
1
06:00 - 06:21
21min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
06:11 - 06:31
20min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    06:00 - 06:21
    21min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:00 Berlin Central Station
    S7
    På vei til Ahrensfelde 
    (6min
    06:06 06:16 Alexanderplatz
    U8
    På vei til Wittenau 
    (5min
    06:21 Bernauer Str.
  2. 2
    06:11 - 06:31
    20min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:11 Berlin Central Station
    S5 S5
    På vei til Strausberg Nord 
    (7min
    06:18 06:26 Alexanderplatz
    U8
    På vei til Wittenau 
    (5min
    06:31 Bernauer Str.
cntlog