2020/02/26  13:28  Avgang
1
13:29 - 13:56
27min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
13:43 - 14:28
45min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    13:29 - 13:56
    27min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    13:29 Frankfurter Allee
    S42
    På vei til Storkower Str. 
    (13min
    13:42 13:50 Wedding
    U6
    På vei til Alt-Tegel 
    (6min
    13:56 Rehberge
  2. 2
    13:43 - 14:28
    45min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    13:43 Frankfurter Allee
    U5
    På vei til Alexanderplatz 
    (9min
    13:52 13:55 Alexanderplatz
    U2
    På vei til Ruhleben 
    (9min
    14:04 14:13 Stadtmitte
    U6
    På vei til Alt-Tegel 
    (15min
    14:28 Rehberge
cntlog