1
08:56 - 09:39
43min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
08:56 - 09:39
43min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    08:56 - 09:39
    43min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    08:56 Warszawa Lotnisko Chopina Warsaw Chopin Airport
    SKM Trasa S2 Warsaw Suburban train S2
    Op weg naar Sulejówek Miłosna Sulejowek Milosna
    (25min
    09:21 09:21 Warszawa Śródmieście Warszawa Srodmiescie
    Lopen( 11min
    09:32 09:35 Centrum Centrum (Tramway)
    Warszawie Tramwajowe 4 Warsaw Tram 4
    Op weg naar Wyścigi Wyscigi
    (4min
    09:39 Pl. Konstytucji Plac Konstytucji
  2. 2
    08:56 - 09:39
    43min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    08:56 Warszawa Lotnisko Chopina Warsaw Chopin Airport
    SKM Trasa S2 Warsaw Suburban train S2
    Op weg naar Sulejówek Miłosna Sulejowek Milosna
    (25min
    09:21 09:21 Warszawa Śródmieście Warszawa Srodmiescie
    Lopen( 11min
    09:32 09:35 Centrum Centrum (Tramway)
    Warszawie Tramwajowe 15 Warsaw Tram 15
    Op weg naar P+R Al. Krakowska 01 02 03 P+R Aleja Krakowska 01 02 03
    (4min
    09:39 Pl. Konstytucji Plac Konstytucji
cntlog