2019/11/20  08:56  Vertrek
1
09:10 - 09:20
10min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
09:06 - 09:20
14min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
08:56 - 09:20
24min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    09:10 - 09:20
    10min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    09:10 Grefsenveien
    Tram Line 12
    Op weg naar Kjelsas 
    (2min
    09:12 09:12 Storo[Tram]
    Lopen( 5min
    09:17 09:17 Storo
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    Op weg naar Vestli 
    (3min
    09:20 Loren
  2. 2
    09:06 - 09:20
    14min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    09:06 Grefsenveien
    Tram Line 13
    Op weg naar Grefsen station 
    (2min
    09:08 09:08 Storo[Tram]
    Lopen( 5min
    09:13 09:17 Storo
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    Op weg naar Vestli 
    (3min
    09:20 Loren
  3. 3
    08:56 - 09:20
    24min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    08:56 Grefsenveien
    Tram Line 13
    Op weg naar Grefsen station 
    (2min
    08:58 08:58 Storo[Tram]
    Lopen( 5min
    09:03 09:17 Storo
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    Op weg naar Vestli 
    (3min
    09:20 Loren
cntlog