1
12:07 - 12:50
43min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
12:07 - 12:55
48min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
12:17 - 13:15
58min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    12:07 - 12:50
    43min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    12:07 中部国際空港 Chubu Int'l Airport
    名鉄常滑・空港線ミュースカイ(全車指定) Meitetsu Tokoname-Airport Line MuSKY(All Seat Reserved)
    Op weg naar 名鉄名古屋 Meitetsu-Nagoya
    (24min
    JPY 830
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 360
    12:31 12:35 金山(愛知県) Kanayama(Aichi)
    JR中央本線(名古屋-塩尻) JR Chuo Main Line(Nagoya-Shiojiri)
    Op weg naar 中津川 Nakatsugawa
    (5min
    JPY 190
    12:40 12:45 千種 Chikusa
    名古屋市営東山線 Nagoya City Subway Higashiyama Line
    Op weg naar 藤が丘(愛知県) Fujigaoka(Aichi)
    (5min
    JPY 210
    12:50 覚王山 Kakuozan
  2. 2
    12:07 - 12:55
    48min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    12:07 中部国際空港 Chubu Int'l Airport
    名鉄常滑・空港線ミュースカイ(全車指定) Meitetsu Tokoname-Airport Line MuSKY(All Seat Reserved)
    Op weg naar 名鉄名古屋 Meitetsu-Nagoya
    (28min
    JPY 890
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 360
    12:35 12:35 名鉄名古屋 Meitetsu-Nagoya
    Lopen( 6min
    12:41 12:41 名古屋 Nagoya
    名古屋市営東山線 Nagoya City Subway Higashiyama Line
    Op weg naar 藤が丘(愛知県) Fujigaoka(Aichi)
    (14min
    JPY 240
    12:55 覚王山 Kakuozan
  3. 3
    12:17 - 13:15
    58min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    12:17 中部国際空港 Chubu Int'l Airport
    Meitetsu Tokoname-Airport Line Limited Express(Partially Reserv
    Op weg naar 名鉄名古屋 Meitetsu-Nagoya
    (37min
    JPY 890
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 0
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 360
    12:54 12:54 名鉄名古屋 Meitetsu-Nagoya
    Lopen( 6min
    13:00 13:01 名古屋 Nagoya
    名古屋市営東山線 Nagoya City Subway Higashiyama Line
    Op weg naar 藤が丘(愛知県) Fujigaoka(Aichi)
    (14min
    JPY 240
    13:15 覚王山 Kakuozan
cntlog