1
05:39 - 07:47
2h8min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
06:23 - 08:24
2h1min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    05:39 - 07:47
    2h8min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    05:39 福井(岡山県) Fukui(Okayama)
    水島臨海鉄道 Mizushimarinkai Railway
    Op weg naar 倉敷市 Kurashikishi
    (10min
    JPY 250
    05:49 05:49 倉敷市 Kurashikishi
    Lopen( 6min
    05:55 05:56 倉敷 Kurashiki 06:13 06:45 岡山 Okayama
    のぞみ Bullet Train Nozomi
    Op weg naar 名古屋 Nagoya
    (1h2min
    JPY 4.070
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 3.400
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 4.050
    Green Car : JPY 7.910
    07:47 京都 Kyoto
  2. 2
    06:23 - 08:24
    2h1min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    06:23 福井(岡山県) Fukui(Okayama)
    水島臨海鉄道 Mizushimarinkai Railway
    Op weg naar 倉敷市 Kurashikishi
    (10min
    JPY 250
    06:33 06:33 倉敷市 Kurashikishi
    Lopen( 6min
    06:39 06:54 倉敷 Kurashiki
    JR伯備線 JR Hakubi Line
    Op weg naar 岡山 Okayama
    (17min
    07:11 07:19 岡山 Okayama
    のぞみ Bullet Train Nozomi
    Op weg naar 名古屋 Nagoya
    (1h5min
    JPY 4.070
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 3.400
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 4.050
    Green Car : JPY 7.910
    08:24 京都 Kyoto
cntlog