2020/11/27  20:26  Vertrek
1
08:17 - 09:55
1h38min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. flight
  5.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    08:17 - 09:55
    1h38min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. flight
    5.  > 
    08:17 天神 Tenjin
    Fukuoka City Subway Kuko Line
    Op weg naar 福岡空港 Fukuoka Airport
    (12min
    JPY 260
    08:29 09:00 福岡空港 Fukuoka Airport
    JAL JAPAN AIRLINES
    Op weg naar 高知空港 Kochi Airport
    (55min
    JPY 26.600
    09:55 高知空港 Kochi Airport
cntlog