2020/06/04  08:40  Vertrek
1
08:41 - 09:28
47min
Aantal transfers: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
2
08:40 - 09:28
48min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
3
08:41 - 09:40
59min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
4
08:47 - 09:47
1h0min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    08:41 - 09:28
    47min
    Aantal transfers: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    08:41 多摩センター Tama-Center
    多摩モノレール Tama Monorail
    Op weg naar 上北台 Kamikitadai
    (12min
    JPY 320
    08:53 09:00 高幡不動 Takahatafudo
    京王線特急 Keio Line Special Express
    Op weg naar 新宿 Shinjuku
    (8min
    09:08 09:11 府中(東京都) Fuchu(Tokyo)
    京王線各停 Keio Line Local
    Op weg naar 新宿 Shinjuku
    (4min
    JPY 180
    09:15 09:15 武蔵野台 Musashinodai
    Lopen( 11min
    09:26 09:26 白糸台 Shiraitodai
    西武多摩川線各停 Seibu Tamagawa Line Local
    Op weg naar 武蔵境 Musashi-Sakai
    (2min
    JPY 150
    09:28 多磨 Tama
  2. 2
    08:40 - 09:28
    48min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    08:40 多摩センター Tama-Center
    Lopen( 4min
    08:44 08:47 京王多摩センター Keio-tama-center
    京王相模原線快速 Keio Sagamihara Line Rapid
    Op weg naar 調布 Chofu(Tokyo)
    (17min
    09:04 09:08 調布 Chofu(Tokyo)
    京王線各停 Keio Line Local
    Op weg naar 京王八王子 Keio-hachioji
    (5min
    JPY 250
    09:13 09:13 武蔵野台 Musashinodai
    Lopen( 11min
    09:24 09:26 白糸台 Shiraitodai
    西武多摩川線各停 Seibu Tamagawa Line Local
    Op weg naar 武蔵境 Musashi-Sakai
    (2min
    JPY 150
    09:28 多磨 Tama
  3. 3
    08:41 - 09:40
    59min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    08:41 多摩センター Tama-Center
    多摩モノレール Tama Monorail
    Op weg naar 上北台 Kamikitadai
    (12min
    JPY 320
    08:53 09:05 高幡不動 Takahatafudo
    京王線各停 Keio Line Local
    Op weg naar 新宿 Shinjuku
    (20min
    JPY 180
    09:25 09:25 武蔵野台 Musashinodai
    Lopen( 11min
    09:36 09:38 白糸台 Shiraitodai
    西武多摩川線各停 Seibu Tamagawa Line Local
    Op weg naar 武蔵境 Musashi-Sakai
    (2min
    JPY 150
    09:40 多磨 Tama
  4. 4
    08:47 - 09:47
    1h0min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    08:47 多摩センター Tama-Center
    多摩モノレール Tama Monorail
    Op weg naar 上北台 Kamikitadai
    (22min
    JPY 410
    09:09 09:09 立川南 Tachikawa-Minami
    Lopen( 7min
    09:16 09:16 立川 Tachikawa
    JR中央線快速 JR Chuo Line Rapid
    Op weg naar 新宿 Shinjuku
    (19min
    JPY 220
    09:35 09:42 武蔵境 Musashi-Sakai
    西武多摩川線各停 Seibu Tamagawa Line Local
    Op weg naar 是政 Koremasa
    (5min
    JPY 180
    09:47 多磨 Tama
cntlog