2020/07/11  22:08  Vertrek
1
22:10 - 22:46
36min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
22:10 - 22:46
36min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
22:16 - 22:54
38min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    22:10 - 22:46
    36min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    22:10 渋谷 Shibuya
    JR山手線 JR Yamanote Line
    Op weg naar 品川 Shinagawa
    (14min
    JPY 170
    22:24 22:29 品川 Shinagawa 22:36 22:40 平和島 Heiwajima
    京急本線 Keikyu Main Line
    Op weg naar 浦賀 Uraga
    (6min
    JPY 200
    22:46 雑色 Zoshiki
  2. 2
    22:10 - 22:46
    36min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    22:10 渋谷 Shibuya
    JR山手線 JR Yamanote Line
    Op weg naar 品川 Shinagawa
    (14min
    JPY 170
    22:24 22:32 品川 Shinagawa
    京急本線特急 Keikyu Main Line Limited Express
    Op weg naar 浦賀 Uraga
    (6min
    22:38 22:40 平和島 Heiwajima
    京急本線 Keikyu Main Line
    Op weg naar 浦賀 Uraga
    (6min
    JPY 200
    22:46 雑色 Zoshiki
  3. 3
    22:16 - 22:54
    38min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    22:16 渋谷 Shibuya
    JR山手線 JR Yamanote Line
    Op weg naar 品川 Shinagawa
    (14min
    JPY 170
    22:30 22:37 品川 Shinagawa
    京急本線 Keikyu Main Line
    Op weg naar 浦賀 Uraga
    (17min
    JPY 200
    22:54 雑色 Zoshiki
cntlog