2020/07/13  13:42  Vertrek
1
13:43 - 13:55
12min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
13:44 - 13:57
13min
Aantal transfers: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
13:49 - 14:02
13min
Aantal transfers: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    13:43 - 13:55
    12min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    13:43 秋葉原 Akihabara
    JR山手線 JR Yamanote Line
    Op weg naar 東京 Tokyo
    (2min
    JPY 140
    13:45 13:49 神田(東京都) Kanda(Tokyo)
    東京メトロ銀座線 Tokyo Metro Ginza Line
    Op weg naar 渋谷 Shibuya
    (6min
    JPY 170
    13:55 銀座 Ginza
  2. 2
    13:44 - 13:57
    13min
    Aantal transfers: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    13:44 秋葉原 Akihabara
    東京メトロ日比谷線 Tokyo Metro Hibiya Line
    Op weg naar 中目黒 Naka-meguro
    (13min
    JPY 170
    13:57 銀座 Ginza
  3. 3
    13:49 - 14:02
    13min
    Aantal transfers: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    13:49 秋葉原 Akihabara
    東京メトロ日比谷線 Tokyo Metro Hibiya Line
    Op weg naar 中目黒 Naka-meguro
    (13min
    JPY 170
    14:02 銀座 Ginza
cntlog