2019/08/22  02:57  Vertrek
1
06:00 - 09:06
3h6min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
06:23 - 09:18
2h55min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    06:00 - 09:06
    3h6min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:00 四ツ小屋 Yotsugoya
    JR奥羽本線(横手-秋田) JR Ouu Main Line(Yokote-Akita)
    Op weg naar 大曲(秋田県) Omagari(Akita)
    (43min
    06:43 07:01 大曲(秋田県) Omagari(Akita)
    JR田沢湖線 JR Tazawako Line
    Op weg naar 角館 Kakunodate
    (1h25min
    08:26 08:30 盛岡 Morioka
    JR東北本線(黒磯-盛岡) JR Tohoku Main Line(Kuroiso-Morioka)
    Op weg naar 一ノ関 Ichinoseki
    (36min
    JPY 3.020
    09:06 花巻 Hanamaki
  2. 2
    06:23 - 09:18
    2h55min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:23 四ツ小屋 Yotsugoya
    JR奥羽本線(横手-秋田) JR Ouu Main Line(Yokote-Akita)
    Op weg naar 大曲(秋田県) Omagari(Akita)
    (1h4min
    07:27 07:41 横手 Yokote
    JR北上線 JR Kitakami Line
    Op weg naar ほっとゆだ Hottoyuda
    (1h24min
    09:05 09:08 北上 Kitakami 09:18 花巻 Hanamaki
cntlog