1
21:46 - 06:46
9h0min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
06:25 - 07:52
1h27min
Aantal transfers: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
06:30 - 09:01
2h31min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    21:46 - 06:46
    9h0min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    21:46 山形 Yamagata
    JR仙山線 JR Senzan Line
    Op weg naar 仙台 Sendai(Miyagi)
    (1h18min
    23:04 06:06 仙台 Sendai(Miyagi)
    やまびこ Shinkansen Yamabiko
    Op weg naar 東京 Tokyo
    (40min
    JPY 3.410
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 2.640
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 3.170
    Green Car : JPY 4.740
    Gran Class B (Geen service door bediende) : JPY 7.890
    06:46 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
  2. 2
    06:25 - 07:52
    1h27min
    Aantal transfers: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:25 山形 Yamagata
    つばさ Shinkansen Tsubasa
    Op weg naar 東京 Tokyo
    (1h27min
    JPY 2.310
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 1.730
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 3.630
    Green Car : JPY 4.820
    07:52 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
  3. 3
    06:30 - 09:01
    2h31min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:30 山形 Yamagata
    JR奥羽本線(福島-横手) JR Ouu Main Line(Fukushima-Yokote)
    Op weg naar 福島(福島県) Fukushima(Fukushima)
    (1h33min
    08:03 08:12 福島(福島県) Fukushima(Fukushima)
    JR東北本線(黒磯-盛岡) JR Tohoku Main Line(Kuroiso-Morioka)
    Op weg naar 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
    (49min
    JPY 2.310
    09:01 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
cntlog