1
06:47 - 09:56
3h9min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
06:52 - 11:56
5h4min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
07:05 - 13:36
6h31min
Aantal transfers: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    06:47 - 09:56
    3h9min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:47 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
    やまびこ Shinkansen Yamabiko
    Op weg naar 東京 Tokyo
    (1h3min
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 2.640
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 3.170
    Green Car : JPY 4.740
    Gran Class B (Geen service door bediende) : JPY 7.890
    07:50 08:14 大宮(埼玉県) Omiya(Saitama)
    とき Toki
    Op weg naar Echigo-Yuzawa 
    (1h42min
    JPY 8.030
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 4.300
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 4.830
    Green Car : JPY 8.490
    09:56 新潟 Niigata
  2. 2
    06:52 - 11:56
    5h4min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:52 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
    JR磐越西線 JR Ban'etsusai Line
    Op weg naar 会津若松 Aizuwakamatsu
    (1h16min
    08:08 08:14 会津若松 Aizuwakamatsu
    JR磐越西線 JR Ban'etsusai Line
    Op weg naar 喜多方 Kitakata
    (3h19min
    11:33 11:36 新津 Niitsu 11:56 新潟 Niigata
  3. 3
    07:05 - 13:36
    6h31min
    Aantal transfers: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    07:05 郡山(福島県) Koriyama(Fukushima)
    JR東北本線(黒磯-盛岡) JR Tohoku Main Line(Kuroiso-Morioka)
    Op weg naar 福島(福島県) Fukushima(Fukushima)
    (47min
    07:52 08:05 福島(福島県) Fukushima(Fukushima) 08:52 10:29 米沢 Yonezawa
    JR米坂線 JR Yonesaka Line
    Op weg naar 今泉 Imaizumi
    (1h56min
    12:25 12:38 坂町 Sakamachi
    JR羽越本線 JR Uetsu Main Line
    Op weg naar 新津 Niitsu
    (21min
    Door trein 新発田 Shibata(Niigata)
    JR白新線 JR Hakushin Line
    Op weg naar 新潟 Niigata
    (36min
    JPY 4.070
    13:36 新潟 Niigata
cntlog