2019/12/06  14:13  Vertrek
1
15:41 - 17:52
2h11min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
14:23 - 17:52
3h29min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
15:11 - 19:06
3h55min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    15:41 - 17:52
    2h11min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    15:41 岡山 Okayama
    JR山陽本線(神戸-岡山) JR San'yo Main Line(Kobe-Okayama)
    Op weg naar 相生(兵庫県) Aioi(Hyogo)
    (54min
    16:35 16:44 上郡 Kamigori
    スーパーはくと Super Hakuto
    Op weg naar 智頭 Chizu
    (39min
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 430
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 530
    Green Car : JPY 1.060
    Door trein 智頭 Chizu
    スーパーはくと Super Hakuto
    Op weg naar 鳥取 Tottori
    (28min
    JPY 2.840
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 760
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 1.290
    Green Car : JPY 2.060
    17:52 鳥取 Tottori
  2. 2
    14:23 - 17:52
    3h29min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    14:23 岡山 Okayama
    JR赤穂線 JR Ako Line
    Op weg naar 相生(兵庫県) Aioi(Hyogo)
    (10min
    14:33 15:21 東岡山 Higashiokayama
    JR山陽本線(神戸-岡山) JR San'yo Main Line(Kobe-Okayama)
    Op weg naar 相生(兵庫県) Aioi(Hyogo)
    (43min
    16:04 16:44 上郡 Kamigori
    スーパーはくと Super Hakuto
    Op weg naar 智頭 Chizu
    (39min
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 430
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 530
    Green Car : JPY 1.060
    Door trein 智頭 Chizu
    スーパーはくと Super Hakuto
    Op weg naar 鳥取 Tottori
    (28min
    JPY 2.840
    Niet-gereserveerde Zitplaats : JPY 760
    Gereserveerde Zitplaats : JPY 1.290
    Green Car : JPY 2.060
    17:52 鳥取 Tottori
  3. 3
    15:11 - 19:06
    3h55min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    15:11 岡山 Okayama 16:17 16:39 津山 Tsuyama
    JR因美線 JR Imbi Line
    Op weg naar 智頭 Chizu
    (1h7min
    17:46 18:16 智頭 Chizu
    JR因美線 JR Imbi Line
    Op weg naar 鳥取 Tottori
    (50min
    JPY 2.640
    19:06 鳥取 Tottori
cntlog