2020/07/10  22:41  Vertrek
1
22:55 - 15:58
17h3min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
22:55 - 16:40
17h45min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    22:55 - 15:58
    17h3min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    22:55 Bekasi
    North Line
    Op weg naar Malang 
    (2h32min
    01:27 05:00 Cirebon
    South Line
    Op weg naar Surabaya Kota 
    (10h27min
    15:27 15:30 Surabaya Gubeng
    Banyuwangi Line
    Op weg naar Banyuwangi Baru 
    (28min
    15:58 Sidoarjo
  2. 2
    22:55 - 16:40
    17h45min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    22:55 Bekasi
    North Line
    Op weg naar Malang 
    (2h32min
    01:27 05:00 Cirebon
    South Line
    Op weg naar Surabaya Kota 
    (10h27min
    Door trein Surabaya Gubeng
    Banyuwangi Line
    Op weg naar Banyuwangi Baru 
    (25min
    16:40 Sidoarjo
cntlog