1
05:01 - 05:44
43min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. bus
  11.  > 
2
05:01 - 05:46
45min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. bus
  11.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    05:01 - 05:44
    43min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. bus
    11.  > 
    05:01 Woolwich Ferry
    472
    Op weg naar North Greenwich Station 
    (17min
    05:18 05:18 North Greenwich Station
    Lopen( 1min
    05:19 05:22 North Greenwich
    Jubilee Line
    Op weg naar Stratford 
    (2min
    GBP 4,90
    05:24 05:24 Canning Town
    Lopen( 1min
    05:25 05:28 Canning Town(U)
    5
    Op weg naar Romford Market 
    (16min
    05:44 High Street North/Barking Road
  2. 2
    05:01 - 05:46
    45min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. bus
    11.  > 
    05:01 Woolwich Ferry
    472
    Op weg naar North Greenwich Station 
    (17min
    05:18 05:18 North Greenwich Station
    Lopen( 1min
    05:19 05:22 North Greenwich
    Jubilee Line
    Op weg naar Stratford 
    (2min
    GBP 4,90
    05:24 05:24 Canning Town
    Lopen( 1min
    05:25 05:31 Canning Town(U)
    N15
    Op weg naar Romford Market 
    (15min
    05:46 High Street North/Barking Road
cntlog