1
22:41 - 23:32
51min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
22:42 - 23:36
54min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    22:41 - 23:32
    51min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    22:41 Queen Elizabeth Hosp/Main Entr
    486
    Op weg naar North Greenwich Station 
    (20min
    23:01 23:01 North Greenwich Station
    Lopen( 1min
    23:02 23:05 North Greenwich
    Jubilee Line
    Op weg naar St. Johns Wood 
    (15min
    23:20 23:23 Green Park
    Victoria Line
    Op weg naar Walthamstow Central 
    (9min
    GBP 4,90
    23:32 Highbury Islington
  2. 2
    22:42 - 23:36
    54min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    22:42 Queen Elizabeth Hosp/Main Entr
    161
    Op weg naar North Greenwich Station 
    (4min
    22:46 22:46 Woolwich Arsenal(U)
    Lopen( 1min
    22:47 22:51 Woolwich Arsenal
    DLR
    Op weg naar Bank 
    (23min
    23:14 23:19 Shadwell
    New Cross Gate - Highbury Islington
    Op weg naar Hampstead Heath 
    (17min
    23:36 Highbury Islington
cntlog