2020/06/03  13:04  Vertrek
1
13:06 - 13:31
25min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. bus
  7.  > 
2
13:06 - 13:35
29min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. bus
  7.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    13:06 - 13:31
    25min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. bus
    7.  > 
    13:06 Dollis Hill
    Jubilee Line
    Op weg naar Stanmore 
    (9min
    GBP 4,90
    13:15 13:15 Kingsbury
    Lopen( 1min
    13:16 13:23 Kingsbury(U)
    183
    Op weg naar Golders Green(S) 
    (8min
    13:31 Hendon Magistrates Court
  2. 2
    13:06 - 13:35
    29min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. bus
    7.  > 
    13:06 Dollis Hill
    Jubilee Line
    Op weg naar St. Johns Wood 
    (4min
    GBP 4,90
    13:10 13:10 Kilburn
    Lopen( 1min
    13:11 13:17 Kilburn(U)
    32
    Op weg naar Edgware(S) 
    (18min
    13:35 Hendon Magistrates Court
cntlog