1
00:56 - 01:46
50min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
00:56 - 01:50
54min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Bij routes met secties waarvoor geen tarieven kunnen worden gevonden, zullen de totale kosten, waaronder de tarieven van deze secties, niet worden getoond.
  1. 1
    00:56 - 01:46
    50min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    00:56 Massy-Verrières Massy-Verrieres
    RER-B(St Remy les Chevreuse-Aeroport Charles de Gaulle)
    Op weg naar Aéroport Charles de Gaulle 2-TGV Aeroport Charles de Gaulle 2-TGV
    (22min
    01:18 01:22 Denfert Rochereau
    Paris Metro Line 6
    Op weg naar Nation 
    (17min
    01:39 01:44 Nation
    Paris Metro Line 1
    Op weg naar Château de Vincennes Chateau de Vincennes
    (2min
    EUR 1,90
    01:46 St-Mandé St-Mande
  2. 2
    00:56 - 01:50
    54min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    00:56 Massy-Verrières Massy-Verrieres
    RER-B(St Remy les Chevreuse-Aeroport Charles de Gaulle)
    Op weg naar Aéroport Charles de Gaulle 2-TGV Aeroport Charles de Gaulle 2-TGV
    (32min
    01:28 01:28 Châtelet Les Halles Chatelet Les Halles
    Lopen( 8min
    01:36 01:39 Châtelet Chatelet
    Paris Metro Line 1
    Op weg naar Château de Vincennes Chateau de Vincennes
    (11min
    EUR 1,90
    01:50 St-Mandé St-Mande
cntlog