2019-11-20 Vluchtschema

  1. S7 AIRLINES S7-5309 Embraer 170
    00:55 → 02:25
    1h 30min
    Booking
  2. S7 AIRLINES S7-5305 Embraer 170
    07:50 → 09:20
    1h 30min
    Booking
  3. UTAIR AVIATION UT-137 ATR 72
    12:30 → 14:10
    1h 40min
    Booking
  4. S7 AIRLINES S7-5307 Embraer 170
    17:45 → 19:15
    1h 30min
    Booking

Airport List

hotels dichtstbij

Staat om een ​​plek te vinden.
cntlog