ZNZ Zanzibar Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

07:30 → 08:00 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
ZANAIR
07:35 → 09:15 1h 40min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
AURIC AIR
08:00 → 09:15 1h 15min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AERO LEASING
08:15 → 08:35 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AURIC AIR
08:25 → 08:55 30min
PMA Pemba Luchthaven Pemba, Tanzania
AURIC AIR
08:50 → 09:20 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AIR TANZANIA
09:30 → 10:00 30min
PMA Pemba Luchthaven Pemba, Tanzania
ZANAIR
10:00 → 10:20 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AURIC AIR
10:00 → 10:30 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
PRECISION AIR
11:00 → 12:45 1h 45min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
ZANAIR
11:00 → 11:30 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
ZANAIR
11:00 → 12:15 1h 15min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
AERO LEASING
11:25 → 11:55 30min
PMA Pemba Luchthaven Pemba, Tanzania
AURIC AIR
12:00 → 12:20 20min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
AERO LEASING
12:10 → 12:40 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
PRECISION AIR
12:15 → 13:45 1h 30min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
AIR EXCEL
13:00 → 14:35 1h 35min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
REGIONAL AIR
13:00 → 13:20 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AURIC AIR
13:00 → 13:10 10min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
REGIONAL AIR
13:45 → 15:05 1h 20min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
PRECISION AIR
14:15 → 14:35 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AIR EXCEL
14:25 → 14:55 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
PRECISION AIR
14:25 → 14:55 30min
PMA Pemba Luchthaven Pemba, Tanzania
AURIC AIR
14:35 → 19:45 5h 10min
ADD Addis Abeba Internationale Luchthaven Addis Ababa, Ethiopië
ETHIOPIAN AIRLINES
14:35 → 14:55 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AERO LEASING
14:35 → 15:45 1h 10min
JRO Kilimanjaro Internationale Luchthaven Kilimanjaro, Tanzania
ETHIOPIAN AIRLINES
14:50 → 15:10 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AURIC AIR
15:00 → 15:20 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
REGIONAL AIR
15:00 → 16:15 1h 15min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
AERO LEASING
15:30 → 16:00 30min
PMA Pemba Luchthaven Pemba, Tanzania
ZANAIR
16:00 → 16:20 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AURIC AIR
16:20 → 18:00 1h 40min
NBO Nairobi Jomo Kenyatta Internationale Luchthaven Nairobi, Kenia
PRECISION AIR
16:45 → 17:15 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
PRECISION AIR
16:55 → 18:25 1h 30min
ARK Arusha Luchthaven Arusha, Tanzania
AIR EXCEL
17:00 → 17:30 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
ZANAIR
17:10 → 17:40 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
PRECISION AIR
17:30 → 17:55 25min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AERO LEASING
17:45 → 18:05 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AURIC AIR
18:40 → 19:10 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
PRECISION AIR
19:00 → 19:20 20min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AERO LEASING
19:30 → 21:10 1h 40min
NBO Nairobi Jomo Kenyatta Internationale Luchthaven Nairobi, Kenia
PRECISION AIR
20:30 → 21:00 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
PRECISION AIR
20:40 → 21:40 1h 00min
JRO Kilimanjaro Internationale Luchthaven Kilimanjaro, Tanzania
AIR TANZANIA
21:10 → 21:40 30min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
AIR TANZANIA
21:15 → 22:15 1h 00min
DAR Julius Nyerere Internationale Luchthaven Dar es Salaam, Tanzania
QATAR AIRWAYS
21:15 → 05:45 8h 30min
DOH Doha Internationale Luchthaven Doha, Katar
QATAR AIRWAYS

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

Staat om een ​​plek te vinden.
cntlog