YHK Gjoa Haven Luchthaven

Vlucht informatie

11:00 → 12:36 1h 36min
YBB Kugaaruk Luchthaven Pelly Bay, Canada
CANADIAN NORTH
11:00 → 11:31 31min
YYH Taloyoak Luchthaven Taloyoak, Canada
CANADIAN NORTH
11:00 → 15:52 4h 52min
YZF Yellowknife Luchthaven Yellowknife, Canada
CANADIAN NORTH
13:40 → 14:21 41min
YBB Kugaaruk Luchthaven Pelly Bay, Canada
CANADIAN NORTH
13:40 → 15:21 1h 41min
YYH Taloyoak Luchthaven Taloyoak, Canada
CANADIAN NORTH
13:40 → 16:52 3h 12min
YZF Yellowknife Luchthaven Yellowknife, Canada
CANADIAN NORTH

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

Staat om een ​​plek te vinden.
cntlog