SJU Luis Muñoz Marín Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

03:15 → 07:30 4h 15min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
03:34 → 06:56 3h 22min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
03:44 → 06:20 2h 36min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
04:05 → 08:08 4h 03min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
04:10 → 07:02 2h 52min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
04:42 → 08:44 4h 02min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
06:09 → 08:12 3h 03min
PTY Panama City Tocumen Luchthaven Panama City, Panama
COPA AIRLINES
06:20 → 09:27 3h 07min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
06:52 → 07:27 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
07:00 → 10:46 3h 46min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
07:00 → 12:45 6h 45min
AUS Austin Bergstrom Internationale Luchthaven Austin, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
07:00 → 10:05 3h 05min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
07:00 → 07:35 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
SILVER AIRWAYS
07:00 → 07:35 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
SEABORNE AIRLINES
07:06 → 11:00 3h 54min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
07:10 → 07:41 31min
CPX Benjamín Rivera Noriega Luchthaven Culebra, Puerto Rico
CAPEAIR
07:10 → 08:05 55min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
CAPEAIR
07:14 → 11:26 5h 12min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:15 → 07:55 40min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
SILVER AIRWAYS
07:15 → 08:00 45min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
07:15 → 07:55 40min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
SEABORNE AIRLINES
07:27 → 07:58 31min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
JETBLUE AIRWAYS
07:45 → 14:15 6h 30min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
07:45 → 10:40 2h 55min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
07:45 → 16:00 8h 15min
ISP Long Island MacArthur Luchthaven Long Island, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
08:30 → 14:30 6h 00min
CMH Port Columbus Internationale Luchthaven Columbus, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
08:30 → 11:35 3h 05min
TPA Tampa Internationale Luchthaven Tampa, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
08:49 → 11:47 2h 58min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
08:55 → 09:30 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
08:57 → 09:34 37min
MAZ Eugenio María de Hostos Luchthaven Mayaguez, Puerto Rico
CAPEAIR
09:00 → 09:25 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
CAPEAIR
09:10 → 09:45 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
09:30 → 10:25 55min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
09:30 → 10:00 30min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
AIR SUNSHINE
09:30 → 10:25 55min
VIJ Virgin Gorda Luchthaven Virgin Gorda, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
09:31 → 13:28 3h 57min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
09:45 → 12:29 2h 44min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:48 → 10:13 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
CAPEAIR
09:50 → 13:54 4h 04min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
09:54 → 10:43 49min
PUJ Punta Cana Luchthaven Punta Cana, Dominicaanse Republiek
JETBLUE AIRWAYS
10:05 → 11:01 56min
SDQ Las Americas Internationale Luchthaven Santo Domingo, Dominicaanse Republiek
JETBLUE AIRWAYS
10:09 → 12:48 2h 39min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
10:10 → 10:41 31min
CPX Benjamín Rivera Noriega Luchthaven Culebra, Puerto Rico
CAPEAIR
10:10 → 11:06 56min
VIJ Virgin Gorda Luchthaven Virgin Gorda, Britse Maagdeneilanden
CAPEAIR
10:21 → 11:06 45min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
10:23 → 13:13 2h 50min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:30 → 12:15 1h 45min
DOM Melville Hall Luchthaven Dominica, Dominica
SILVER AIRWAYS
10:30 → 12:15 1h 45min
DOM Melville Hall Luchthaven Dominica, Dominica
SEABORNE AIRLINES
10:35 → 14:48 4h 13min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
10:37 → 13:34 2h 57min
TPA Tampa Internationale Luchthaven Tampa, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
10:45 → 11:30 45min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
SILVER AIRWAYS
10:45 → 11:30 45min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
SEABORNE AIRLINES
11:00 → 11:40 40min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
INTERCARIBBEAN AIRWAYS
11:00 → 11:25 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
AIR SUNSHINE
11:15 → 12:45 1h 30min
STI Cibao Internationale Luchthaven Santiago, Dominicaanse Republiek
SILVER AIRWAYS
11:15 → 12:45 1h 30min
STI Cibao Internationale Luchthaven Santiago, Dominicaanse Republiek
SEABORNE AIRLINES
11:22 → 12:07 45min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
11:25 → 12:10 45min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
CAPEAIR
11:25 → 12:00 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
11:25 → 11:50 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
CAPEAIR
11:26 → 12:03 37min
MAZ Eugenio María de Hostos Luchthaven Mayaguez, Puerto Rico
CAPEAIR
11:30 → 12:25 55min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
11:30 → 12:00 30min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
AIR SUNSHINE
11:30 → 12:25 55min
VIJ Virgin Gorda Luchthaven Virgin Gorda, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
11:45 → 16:00 4h 15min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
11:52 → 12:37 45min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
11:55 → 14:45 2h 50min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
11:55 → 17:25 6h 30min
HOU Houston William P. Hobby Luchthaven Houston, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
11:55 → 21:55 10h 00min
PIT Pittsburgh Internationale Luchthaven Pittsburgh, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
12:00 → 12:30 30min
CPX Benjamín Rivera Noriega Luchthaven Culebra, Puerto Rico
SEABORNE AIRLINES
12:00 → 12:30 30min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
SEABORNE AIRLINES
12:16 → 12:41 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
CAPEAIR
12:22 → 15:22 3h 00min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
12:40 → 15:22 2h 42min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
12:45 → 17:30 5h 45min
BNA Nashville Internationale Luchthaven Nashville, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
12:45 → 15:45 3h 00min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
12:45 → 20:00 10h 15min
PHX Phoenix Sky Harbor Internationale Luchthaven Phoenix, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
12:57 → 17:00 4h 03min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
13:02 → 17:00 3h 58min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
13:20 → 17:25 4h 05min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
13:20 → 14:27 1h 07min
SBH Gustaf III St Barthelemy, Saint Barthelemy
TRADEWIND AVIATION
13:20 → 14:28 1h 08min
SBH Gustaf III St Barthelemy, Saint Barthelemy
TRADEWIND AVIATION
13:30 → 16:30 3h 00min
FDF Martinique Aimé Césaire Internationale Luchthaven Fort de France, Martinique
AEROLAND
13:30 → 15:00 1h 30min
PTP Pointe-a-Pitre Luchthaven Pointe-a-Pitre, Guadeloupe
AEROLAND
13:32 → 14:28 56min
SDQ Las Americas Internationale Luchthaven Santo Domingo, Dominicaanse Republiek
JETBLUE AIRWAYS
13:34 → 17:31 3h 57min
BDL Bradley Internationale Luchthaven Hartford, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
13:35 → 14:10 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
13:40 → 17:50 4h 10min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
13:40 → 21:20 7h 40min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
13:50 → 14:35 45min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
SILVER AIRWAYS
13:50 → 14:35 45min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
SEABORNE AIRLINES
13:55 → 14:20 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
CAPEAIR
13:56 → 16:57 3h 01min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
13:57 → 16:47 2h 50min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
14:00 → 15:15 1h 15min
AXA Clayton J. Lloyd Internationale Luchthaven Anguilla, Anguilla
AIR SUNSHINE
14:00 → 15:15 1h 15min
SXM Princess Juliana Internationale Luchthaven Saint Martin, St Maarten
AIR SUNSHINE
14:00 → 14:25 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
AIR SUNSHINE
14:15 → 15:25 1h 10min
JBQ La Isabela Internationale Luchthaven Santo Domingo, Dominicaanse Republiek
AIR CENTURY
14:27 → 18:32 4h 05min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
14:30 → 21:21 6h 51min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
14:30 → 15:25 55min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
14:30 → 17:39 3h 09min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
14:30 → 17:30 3h 00min
NEV Vance W. Amory Internationale Luchthaven Nevis, St. Kitts en Nevis
AIR SUNSHINE
14:30 → 15:00 30min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
AIR SUNSHINE
14:30 → 15:25 55min
VIJ Virgin Gorda Luchthaven Virgin Gorda, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
14:32 → 18:22 3h 50min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
14:35 → 16:00 1h 25min
ANU V. C. Bird Internationale Luchthaven Antigua, Antigua en Barbuda
LIAT
14:35 → 15:20 45min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
CAPEAIR
14:35 → 15:15 40min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
INTERCARIBBEAN AIRWAYS
14:35 → 18:40 5h 05min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
14:40 → 15:25 45min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
14:45 → 15:15 30min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
SEABORNE AIRLINES
14:49 → 15:45 56min
VIJ Virgin Gorda Luchthaven Virgin Gorda, Britse Maagdeneilanden
CAPEAIR
14:50 → 15:21 31min
CPX Benjamín Rivera Noriega Luchthaven Culebra, Puerto Rico
CAPEAIR
14:50 → 15:27 37min
MAZ Eugenio María de Hostos Luchthaven Mayaguez, Puerto Rico
CAPEAIR
14:54 → 18:46 3h 52min
CLT Charlotte Douglas Internationale Luchthaven Charlotte, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
14:57 → 15:32 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
15:00 → 15:30 30min
CPX Benjamín Rivera Noriega Luchthaven Culebra, Puerto Rico
SEABORNE AIRLINES
15:12 → 19:29 5h 17min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
15:15 → 19:10 4h 55min
MDW Chicago Midway Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
15:26 → 15:58 32min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
JETBLUE AIRWAYS
15:28 → 19:24 3h 56min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
15:28 → 21:56 6h 28min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
15:30 → 16:15 45min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
CAPEAIR
15:34 → 18:25 2h 51min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
15:40 → 18:35 2h 55min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
15:40 → 21:20 6h 40min
STL St. Louis Lambert Internationale Luchthaven St Louis, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
15:50 → 16:30 40min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
SILVER AIRWAYS
15:50 → 16:30 40min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
SEABORNE AIRLINES
15:55 → 16:30 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
SILVER AIRWAYS
15:55 → 16:30 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
SEABORNE AIRLINES
15:55 → 16:20 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
CAPEAIR
16:20 → 20:10 3h 50min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
16:20 → 17:27 1h 07min
SBH Gustaf III St Barthelemy, Saint Barthelemy
TRADEWIND AVIATION
16:20 → 17:28 1h 08min
SBH Gustaf III St Barthelemy, Saint Barthelemy
TRADEWIND AVIATION
16:25 → 19:30 3h 05min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
16:40 → 19:26 2h 46min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
16:40 → 23:24 6h 44min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
16:45 → 20:25 4h 40min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
17:00 → 18:15 1h 15min
AXA Clayton J. Lloyd Internationale Luchthaven Anguilla, Anguilla
AIR SUNSHINE
17:00 → 17:55 55min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
17:00 → 17:30 30min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
AIR SUNSHINE
17:00 → 17:45 45min
STX Henry E. Rohlsen Luchthaven St Croix Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
17:00 → 18:45 1h 45min
SXM Princess Juliana Internationale Luchthaven Saint Martin, St Maarten
AIR SUNSHINE
17:00 → 17:55 55min
VIJ Virgin Gorda Luchthaven Virgin Gorda, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
17:02 → 17:37 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
17:04 → 21:04 4h 00min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
17:05 → 20:07 3h 02min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
17:05 → 17:40 35min
STT Cyril E. King Luchthaven St Thomas Island, maagden Eilanden
CAPEAIR
17:15 → 18:30 1h 15min
SKB Robert L. Bradshaw Internationale Luchthaven St Kitts, St. Kitts en Nevis
SILVER AIRWAYS
17:15 → 18:30 1h 15min
SKB Robert L. Bradshaw Internationale Luchthaven St Kitts, St. Kitts en Nevis
SEABORNE AIRLINES
17:23 → 18:11 48min
PUJ Punta Cana Luchthaven Punta Cana, Dominicaanse Republiek
JETBLUE AIRWAYS
17:30 → 18:00 30min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
SEABORNE AIRLINES
17:35 → 19:38 3h 03min
BOG El Dorado Internationale Luchthaven Bogota, Colombia
AVIANCA
17:40 → 18:05 25min
VQS Antonio Rivera Rodriguez Luchthaven Vieques, Puerto Rico
CAPEAIR
17:57 → 20:50 2h 53min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
18:00 → 18:40 40min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
INTERCARIBBEAN AIRWAYS
18:02 → 21:10 3h 08min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
18:05 → 20:44 2h 39min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
18:05 → 23:41 6h 36min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
18:12 → 21:56 3h 44min
DCA Washington Ronald Reagan National Luchthaven Washington, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
18:30 → 19:25 55min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
AIR SUNSHINE
18:48 → 19:25 37min
MAZ Eugenio María de Hostos Luchthaven Mayaguez, Puerto Rico
CAPEAIR
19:07 → 23:11 4h 04min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
19:16 → 20:01 45min
EIS Terrance B. Lettsome Internationale Luchthaven Tortola, Britse Maagdeneilanden
CAPEAIR
20:50 → 23:58 3h 08min
TPA Tampa Internationale Luchthaven Tampa, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
20:57 → 21:52 55min
SDQ Las Americas Internationale Luchthaven Santo Domingo, Dominicaanse Republiek
JETBLUE AIRWAYS
21:00 → 00:58 3h 58min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
21:23 → 00:15 2h 52min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

Staat om een ​​plek te vinden.
cntlog