SJO Juan Santamaria Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

01:28 → 05:16 2h 48min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
01:35 → 04:40 2h 05min
BOG El Dorado Internationale Luchthaven Bogota, Colombia
AVIANCA
01:45 → 05:32 2h 47min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
02:10 → 05:20 3h 10min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
05:25 → 06:45 1h 20min
SAL El Salvado Internationale Luchthaven San Salvador, El Salvador
AVIANCA
05:25 → 13:55 7h 30min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AVIANCA
05:35 → 06:35 1h 00min
GLF Golfito Luchthaven Golfito, Costa Rica
SANSA REGIONAL
05:50 → 06:40 50min
TNO Tamarindo Luchthaven Tamarindo, Costa Rica
SANSA REGIONAL
05:50 → 06:40 50min
PJM Puerto Jimenez Luchthaven Puerto Jimenez, Costa Rica
SANSA REGIONAL
05:50 → 07:10 1h 20min
LIR Daniel Oduber Quiros Internationale Luchthaven Liberia, Costa Rica
SANSA REGIONAL
06:00 → 06:50 50min
LIR Daniel Oduber Quiros Internationale Luchthaven Liberia, Costa Rica
SANSA REGIONAL
06:00 → 07:35 1h 35min
TMU Tambor Luchthaven Tambor, Costa Rica
SANSA REGIONAL
06:22 → 10:10 2h 48min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
06:28 → 10:58 4h 30min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
06:33 → 07:03 30min
TTQ Tortuguero Luchthaven Tortuguero, Costa Rica
SANSA REGIONAL
06:40 → 07:20 40min
LIO Limón Internationale Luchthaven Limon, Costa Rica
SANSA REGIONAL
07:00 → 07:30 30min
IPZ San Isidro de El General Luchthaven San Isidro de El Gener, Costa Rica
SANSA REGIONAL
07:00 → 12:23 5h 23min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
07:00 → 11:59 3h 59min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
07:10 → 07:40 30min
TMU Tambor Luchthaven Tambor, Costa Rica
SANSA REGIONAL
07:42 → 10:59 2h 17min
CUN Cancun Internationale Luchthaven Cancun, Mexico
SKYTRANS AIRLINES
08:05 → 08:35 30min
XQP Quepos Managua Luchthaven Quepos, Costa Rica
SANSA REGIONAL
08:10 → 09:00 50min
PJM Puerto Jimenez Luchthaven Puerto Jimenez, Costa Rica
SANSA REGIONAL
08:11 → 08:59 48min
DRK Drake Bay Luchthaven Drake Bay, Costa Rica
SANSA REGIONAL
08:30 → 12:20 3h 50min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
08:32 → 09:22 50min
LIR Daniel Oduber Quiros Internationale Luchthaven Liberia, Costa Rica
SANSA REGIONAL
08:50 → 11:55 2h 05min
BOG El Dorado Internationale Luchthaven Bogota, Colombia
AVIANCA
09:00 → 14:33 7h 33min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
ALASKA AIRLINES
09:00 → 09:50 50min
LIR Daniel Oduber Quiros Internationale Luchthaven Liberia, Costa Rica
ALASKA AIRLINES
09:35 → 10:20 45min
PMZ Palmar Sur Luchthaven Palmar Sur, Costa Rica
SANSA REGIONAL
09:35 → 10:05 30min
XQP Quepos Managua Luchthaven Quepos, Costa Rica
SANSA REGIONAL
10:00 → 16:06 5h 06min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
10:25 → 10:55 30min
TMU Tambor Luchthaven Tambor, Costa Rica
SANSA REGIONAL
10:30 → 11:30 1h 00min
GLF Golfito Luchthaven Golfito, Costa Rica
SANSA REGIONAL
10:30 → 12:05 1h 35min
OTR Coto 47 Luchthaven Coto 47, Costa Rica
SANSA REGIONAL
10:40 → 11:10 30min
TMU Tambor Luchthaven Tambor, Costa Rica
SANSA REGIONAL
11:00 → 12:40 1h 40min
FON La Fortuna Luchthaven La Fortuna, Costa Rica
SANSA REGIONAL
11:00 → 11:50 50min
LIR Daniel Oduber Quiros Internationale Luchthaven Liberia, Costa Rica
SANSA REGIONAL
11:30 → 12:20 50min
TNO Tamarindo Luchthaven Tamarindo, Costa Rica
SANSA REGIONAL
11:35 → 12:05 30min
XQP Quepos Managua Luchthaven Quepos, Costa Rica
SANSA REGIONAL
12:00 → 12:30 30min
TTQ Tortuguero Luchthaven Tortuguero, Costa Rica
SANSA REGIONAL
12:00 → 13:10 1h 10min
FON La Fortuna Luchthaven La Fortuna, Costa Rica
SANSA REGIONAL
12:15 → 13:03 48min
DRK Drake Bay Luchthaven Drake Bay, Costa Rica
SANSA REGIONAL
12:45 → 13:45 1h 00min
GLF Golfito Luchthaven Golfito, Costa Rica
SANSA REGIONAL
13:00 → 13:30 30min
IPZ San Isidro de El General Luchthaven San Isidro de El Gener, Costa Rica
SANSA REGIONAL
13:05 → 13:55 50min
PJM Puerto Jimenez Luchthaven Puerto Jimenez, Costa Rica
SANSA REGIONAL
13:45 → 15:00 1h 15min
SAL El Salvado Internationale Luchthaven San Salvador, El Salvador
AVIANCA
13:50 → 15:20 1h 30min
LIR Daniel Oduber Quiros Internationale Luchthaven Liberia, Costa Rica
SANSA REGIONAL
13:50 → 14:20 30min
XQP Quepos Managua Luchthaven Quepos, Costa Rica
SANSA REGIONAL
13:54 → 15:32 1h 38min
GUA La Aurora Internationale Luchthaven Guatemala City, Guatemala
SKYTRANS AIRLINES
13:54 → 18:34 4h 40min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
SKYTRANS AIRLINES
14:00 → 15:20 1h 20min
SAL El Salvado Internationale Luchthaven San Salvador, El Salvador
SKYTRANS AIRLINES
14:00 → 15:20 1h 20min
SAL El Salvado Internationale Luchthaven San Salvador, El Salvador
SKYTRANS AIRLINES
14:00 → 00:23 9h 23min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
SKYTRANS AIRLINES
14:00 → 20:04 8h 04min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
SKYTRANS AIRLINES
14:10 → 15:00 50min
TNO Tamarindo Luchthaven Tamarindo, Costa Rica
SANSA REGIONAL
14:10 → 19:11 4h 01min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
14:15 → 20:25 5h 10min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
14:20 → 18:10 3h 50min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
14:37 → 15:27 50min
LIR Daniel Oduber Quiros Internationale Luchthaven Liberia, Costa Rica
SANSA REGIONAL
14:58 → 18:51 2h 53min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
15:10 → 15:50 40min
LIO Limón Internationale Luchthaven Limon, Costa Rica
SANSA REGIONAL
15:15 → 15:45 30min
TTQ Tortuguero Luchthaven Tortuguero, Costa Rica
SANSA REGIONAL
15:15 → 15:45 30min
TMU Tambor Luchthaven Tambor, Costa Rica
SANSA REGIONAL
15:37 → 17:07 1h 30min
NOB Nosara Luchthaven Nosara, Costa Rica
SANSA REGIONAL
15:37 → 16:27 50min
LIR Daniel Oduber Quiros Internationale Luchthaven Liberia, Costa Rica
SANSA REGIONAL
16:35 → 17:05 30min
XQP Quepos Managua Luchthaven Quepos, Costa Rica
SANSA REGIONAL
17:05 → 20:15 2h 10min
BOG El Dorado Internationale Luchthaven Bogota, Colombia
AVIANCA
17:39 → 20:56 2h 17min
CUN Cancun Internationale Luchthaven Cancun, Mexico
VOLARIS

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

Staat om een ​​plek te vinden.
cntlog