MAH Minorca Luchthaven

Vlucht informatie

07:00 → 08:40 1h 40min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
IBERIA
07:05 → 07:45 40min
PMI Palma De Mallorca Luchthaven Palma De Mallorca, Spanje
IBERIA
08:05 → 10:00 1h 55min
NTE Nantes Atlantique Luchthaven Nantes, Frankrijk
SENEGAL AIRLINES
08:20 → 10:45 2h 25min
HAJ Hannover Luchthaven Hannover, Duitsland
TUIFLY
08:50 → 11:05 2h 15min
DUS Düsseldorf Internationale Luchthaven Duesseldorf, Duitsland
TUIFLY
08:50 → 09:45 55min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES
09:30 → 11:35 2h 05min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
TUIFLY
09:50 → 10:30 40min
PMI Palma De Mallorca Luchthaven Palma De Mallorca, Spanje
IBERIA
10:10 → 12:10 2h 00min
ORY Parijs-Orly Luchthaven Paris, Frankrijk
TRANSAVIA FRANCE
10:30 → 11:55 2h 25min
LGW Londen Gatwick Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
EASYJET
10:45 → 11:40 55min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES
11:30 → 12:35 1h 05min
MRS Marseille Provence Luchthaven Marseille, Frankrijk
SENEGAL AIRLINES
12:20 → 12:55 35min
PMI Palma De Mallorca Luchthaven Palma De Mallorca, Spanje
AIR EUROPA
12:45 → 14:25 2h 40min
MAN Manchester Luchthaven Manchester, Verenigd Koninkrijk
EASYJET
12:50 → 13:45 55min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES
12:55 → 14:20 1h 25min
BIO Bilbao Luchthaven Bilbao, Spanje
SENEGAL AIRLINES
13:00 → 14:35 1h 35min
BIO Bilbao Luchthaven Bilbao, Spanje
VUELING AIRLINES
13:30 → 14:25 55min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES
13:55 → 15:35 1h 40min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
IBERIA
15:25 → 17:40 2h 15min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
TUIFLY
15:30 → 16:10 40min
PMI Palma De Mallorca Luchthaven Palma De Mallorca, Spanje
IBERIA
15:35 → 17:30 1h 55min
STR Stuttgart Luchthaven Stuttgart, Duitsland
TUIFLY
16:30 → 18:55 2h 25min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
TRANSAVIA AIRLINES
16:50 → 17:55 1h 05min
VLC Valencia Luchthaven Valencia, Spanje
IBERIA
17:10 → 17:50 40min
PMI Palma De Mallorca Luchthaven Palma De Mallorca, Spanje
IBERIA
17:30 → 18:05 35min
PMI Palma De Mallorca Luchthaven Palma De Mallorca, Spanje
AIR EUROPA
18:40 → 19:35 55min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES
19:40 → 20:35 55min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES
19:45 → 20:25 40min
PMI Palma De Mallorca Luchthaven Palma De Mallorca, Spanje
IBERIA
20:55 → 22:25 2h 30min
BRS Bristol Luchthaven Bristol, Verenigd Koninkrijk
EASYJET
22:40 → 23:35 55min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

cntlog