KTW Katowice Luchthaven

Vlucht informatie

05:25 → 06:25 1h 00min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
06:00 → 10:10 3h 10min
LCA Larnaca Luchthaven Larnaca, Cyprus
WIZZ AIR
06:00 → 08:00 1h 00min
LWO Lviv Internationale Luchthaven Lviv, Oekraïne
WIZZ AIR
06:10 → 08:10 2h 00min
TRF Oslo Torp Luchthaven Oslo, Noorwegen
WIZZ AIR
06:15 → 07:55 1h 40min
DTM Dortmund Luchthaven Dortmund, Duitsland
WIZZ AIR
06:30 → 07:55 2h 25min
LTN London Luton Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
WIZZ AIR
07:10 → 09:00 1h 50min
EIN Eindhoven Luchthaven Eindhoven, Nederland, The
WIZZ AIR
10:40 → 12:20 1h 40min
DTM Dortmund Luchthaven Dortmund, Duitsland
WIZZ AIR
12:15 → 13:10 55min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
13:00 → 15:30 2h 30min
CTA Catania Luchthaven Catania, Italië
WIZZ AIR
13:50 → 15:15 2h 25min
LTN London Luton Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
WIZZ AIR
13:55 → 15:20 1h 25min
MMX Malmö Luchthaven Malmo, Zweden
WIZZ AIR
15:00 → 15:55 55min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
15:00 → 16:40 1h 40min
DTM Dortmund Luchthaven Dortmund, Duitsland
WIZZ AIR
15:25 → 16:55 1h 30min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
16:00 → 17:40 2h 40min
LPL Liverpool John Lennon Luchthaven Liverpool, Verenigd Koninkrijk
WIZZ AIR
18:00 → 20:50 2h 50min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
WIZZ AIR
18:15 → 19:10 55min
WAW Warschau Frédéric Chopin Luchthaven Warsaw, Polen
LOT POLISH AIRLINES
19:05 → 21:15 2h 10min
SVG Stavanger Luchthaven Stavanger, Noorwegen
WIZZ AIR
19:05 → 21:55 1h 50min
ODS Odessa Internationale Luchthaven Odessa, Oekraïne
WIZZ AIR
19:45 → 21:10 2h 25min
LTN London Luton Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
WIZZ AIR

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

cntlog