CUN Cancun Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

00:18 → 05:30 5h 12min
LIM Jorge Chavez Internationale Luchthaven Lima, Peru
LAN AIRLINES
02:20 → 04:55 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
04:50 → 07:25 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
06:00 → 08:30 3h 30min
CJS Abraham González Internationale Luchthaven Ciudad Juarez, Mexico
VIVAAEROBUS
06:00 → 08:21 2h 21min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
06:01 → 08:30 2h 29min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
06:05 → 07:55 1h 50min
VER Veracruz Internationale Luchthaven Veracruz, Mexico
VIVAAEROBUS
06:29 → 09:12 1h 43min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
06:30 → 08:39 2h 09min
PBC Puebla Internationale Luchthaven Puebla, Mexico
VOLARIS
06:31 → 09:00 2h 29min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
06:40 → 08:10 1h 30min
VSA Carlos Rovirosa Pérez Internationale Luchthaven Villahermosa, Mexico
VIVAAEROBUS
06:45 → 09:38 2h 53min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:05 → 10:56 5h 51min
SFO San Francisco Internationale Luchthaven San Francisco, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
07:45 → 10:50 5h 05min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
07:50 → 11:23 2h 33min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
07:51 → 10:32 2h 41min
PTY Panama City Tocumen Luchthaven Panama City, Panama
COPA AIRLINES
08:00 → 09:20 1h 20min
CTM Chetumal Internationale Luchthaven Chetumal, Mexico
MAYAIR
08:10 → 10:20 1h 10min
HAV José Martí Internationale Luchthaven Havana, Cuba
INTERJET
08:27 → 10:57 2h 30min
SLP Ponciano Arriaga Internationale Luchthaven San Luis Potosi, Mexico
VOLARIS
08:30 → 19:10 8h 40min
EZE Ezeiza Internationale Luchthaven Buenos Aires, Argentinië
AEROLINES ARGENTINALS
08:35 → 11:00 2h 25min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VIVAAEROBUS
08:50 → 11:25 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
08:50 → 08:51 01min
MID Manuel Crescencio Rejon Internationale Luchthaven Merida, Mexico
MAYAIR
08:50 → 11:20 2h 30min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
VIVAAEROBUS
09:10 → 09:30 20min
CZM Cozumel Luchthaven Cozume, Mexico
MAYAIR
09:11 → 12:03 2h 52min
GDL Don Miguel Hidalgo y Costilla Internationale Luchthaven Guadalajara, Mexico
VOLARIS
09:15 → 11:40 2h 25min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
09:51 → 14:40 3h 49min
CLE Cleveland Hopkins Internationale Luchthaven Cleveland, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
09:55 → 12:20 2h 25min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
09:58 → 12:26 2h 28min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VOLARIS
10:05 → 12:35 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
10:15 → 13:05 1h 50min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
10:15 → 13:08 2h 53min
GDL Don Miguel Hidalgo y Costilla Internationale Luchthaven Guadalajara, Mexico
VOLARIS
10:15 → 12:35 2h 20min
TLC Toluca Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VIVAAEROBUS
10:15 → 15:10 3h 55min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
SUNWING AIRLINES
10:20 → 12:55 2h 35min
BJX Guanajuato Internationale Luchthaven Leon-Guanajuato, Mexico
INTERJET
10:22 → 13:12 1h 50min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:25 → 13:15 1h 50min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
10:25 → 06:25 12h 00min
VKO Moscou Vnoekovo Internationale Luchthaven Moscow, Rusland
AZUR AIR
10:30 → 13:05 2h 35min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
INTERJET
10:30 → 15:20 3h 50min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AIR CANADA
10:31 → 12:59 2h 28min
QRO Queretaro Internationale Luchthaven Queretaro, Mexico
VOLARIS
10:34 → 12:55 2h 21min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
10:55 → 13:44 2h 49min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:55 → 15:13 3h 18min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
10:55 → 16:00 4h 05min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:59 → 13:15 1h 16min
HAV José Martí Internationale Luchthaven Havana, Cuba
AEROMEXICO
11:00 → 13:30 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
11:10 → 14:53 2h 43min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
11:20 → 13:45 2h 25min
TLC Toluca Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
11:21 → 13:49 3h 28min
CJS Abraham González Internationale Luchthaven Ciudad Juarez, Mexico
VOLARIS
11:21 → 14:14 2h 53min
GDL Don Miguel Hidalgo y Costilla Internationale Luchthaven Guadalajara, Mexico
VOLARIS
11:23 → 13:50 2h 27min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
11:29 → 14:11 2h 42min
PTY Panama City Tocumen Luchthaven Panama City, Panama
COPA AIRLINES
11:30 → 13:45 2h 15min
PBC Puebla Internationale Luchthaven Puebla, Mexico
VIVAAEROBUS
11:30 → 16:45 4h 15min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR TRANSAT
11:40 → 15:05 3h 25min
BOG El Dorado Internationale Luchthaven Bogota, Colombia
INTERJET
11:40 → 14:33 2h 53min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
SUN COUNTRY AIRLINES
11:40 → 15:15 3h 35min
MDW Chicago Midway Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
11:40 → 16:33 3h 53min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:42 → 14:24 2h 42min
PTY Panama City Tocumen Luchthaven Panama City, Panama
COPA AIRLINES
11:44 → 15:47 4h 03min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
11:45 → 14:20 2h 35min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
VOLARIS
11:50 → 14:45 2h 55min
GDL Don Miguel Hidalgo y Costilla Internationale Luchthaven Guadalajara, Mexico
INTERJET
11:50 → 14:20 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
11:53 → 16:53 4h 00min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
11:55 → 13:11 2h 16min
SJO Juan Santamaria Internationale Luchthaven San Jose, Costa Rica
SKYTRANS AIRLINES
11:59 → 15:20 4h 21min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
12:00 → 16:54 3h 54min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
12:00 → 14:30 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VIVAAEROBUS
12:00 → 15:54 3h 54min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
12:10 → 15:26 4h 16min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
12:10 → 14:45 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
12:20 → 16:01 2h 41min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
12:25 → 17:16 3h 51min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
12:26 → 16:34 3h 08min
CLT Charlotte Douglas Internationale Luchthaven Charlotte, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
12:26 → 15:18 2h 52min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
12:26 → 19:23 6h 57min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
12:30 → 17:00 3h 30min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
12:30 → 14:55 2h 25min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
12:30 → 15:00 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
12:30 → 15:00 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VIVAAEROBUS
12:35 → 15:28 1h 53min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
12:45 → 15:10 2h 25min
HOU Houston William P. Hobby Luchthaven Houston, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
12:48 → 15:18 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VOLARIS
12:50 → 17:55 4h 05min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
12:50 → 15:20 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
12:50 → 13:28 1h 38min
SAL El Salvado Internationale Luchthaven San Salvador, El Salvador
AVIANCA
12:50 → 15:59 4h 09min
SJO Juan Santamaria Internationale Luchthaven San Jose, Costa Rica
AVIANCA
12:56 → 15:56 3h 00min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
12:56 → 15:12 1h 16min
HAV José Martí Internationale Luchthaven Havana, Cuba
AEROMEXICO
13:00 → 13:20 20min
CZM Cozumel Luchthaven Cozume, Mexico
MAYAIR
13:00 → 15:35 2h 35min
SAT San Antonio Internationale Luchthaven San Antonio, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
13:02 → 19:34 8h 32min
LAS Las Vegas McCarran Internationale Luchthaven Las Vegas, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
13:02 → 15:59 2h 57min
STL St. Louis Lambert Internationale Luchthaven St Louis, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
13:10 → 16:05 1h 55min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
13:10 → 18:20 4h 10min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AIR CANADA
13:20 → 15:55 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
13:25 → 18:19 3h 54min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
13:25 → 16:05 2h 40min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
VIVAAEROBUS
13:32 → 21:05 6h 33min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
13:32 → 18:02 3h 30min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
13:35 → 18:24 5h 49min
YYC Calgary Internationale Luchthaven Calgary, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
13:45 → 16:12 2h 27min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
13:50 → 17:35 2h 45min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
13:50 → 16:00 1h 10min
HAV José Martí Internationale Luchthaven Havana, Cuba
INTERJET
13:50 → 17:45 3h 55min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
13:55 → 16:25 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VIVAAEROBUS
13:58 → 16:40 2h 42min
PTY Panama City Tocumen Luchthaven Panama City, Panama
COPA AIRLINES
13:59 → 17:15 4h 16min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
13:59 → 18:54 3h 55min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
14:00 → 14:45 1h 45min
BZE Belize City Goldson Internationale Luchthaven Belize City, Belize
TROPIC AIR
14:00 → 16:55 2h 55min
GDL Don Miguel Hidalgo y Costilla Internationale Luchthaven Guadalajara, Mexico
VIVAAEROBUS
14:01 → 16:56 1h 55min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
14:05 → 16:39 2h 34min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
AEROMEXICO
14:08 → 16:47 2h 39min
PTY Panama City Tocumen Luchthaven Panama City, Panama
COPA AIRLINES
14:10 → 16:10 2h 00min
TAM General Francisco Javier Mina Internationale Luchthaven Tampico, Mexico
VIVAAEROBUS
14:15 → 19:30 4h 15min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
SUNWING AIRLINES
14:20 → 16:29 2h 09min
PBC Puebla Internationale Luchthaven Puebla, Mexico
VOLARIS
14:30 → 18:35 3h 05min
CLT Charlotte Douglas Internationale Luchthaven Charlotte, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
14:31 → 17:00 2h 29min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
14:35 → 19:27 3h 52min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
14:35 → 19:39 4h 04min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
14:35 → 19:44 5h 09min
LIM Jorge Chavez Internationale Luchthaven Lima, Peru
AVIANCA
14:40 → 17:15 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
14:50 → 17:55 5h 05min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
14:51 → 15:01 1h 10min
BZE Belize City Goldson Internationale Luchthaven Belize City, Belize
MOLDAVIAN AIRLINES
14:51 → 16:55 3h 04min
GUA La Aurora Internationale Luchthaven Guatemala City, Guatemala
MOLDAVIAN AIRLINES
15:00 → 17:20 2h 20min
REX General Lucio Blanco Internationale Luchthaven Reynosa, Mexico
VIVAAEROBUS
15:05 → 19:30 3h 25min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
15:10 → 17:37 2h 27min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
15:10 → 17:50 2h 40min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
15:15 → 20:15 4h 00min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
15:17 → 17:47 2h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VOLARIS
15:25 → 19:20 3h 55min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
15:30 → 18:39 5h 09min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
15:30 → 19:14 4h 44min
SLC Salt Lake City Internationale Luchthaven Salt Lake City, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
15:35 → 20:56 5h 21min
LIM Jorge Chavez Internationale Luchthaven Lima, Peru
LAN AIRLINES
15:35 → 18:15 2h 40min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
15:35 → 21:00 4h 25min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
INTERJET
15:39 → 18:35 2h 56min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
15:40 → 20:15 6h 35min
YVR Vancouver Internationale Luchthaven Vancouver, Canada
INTERJET
15:42 → 18:17 2h 35min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
AEROMEXICO
15:45 → 19:35 2h 50min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
15:50 → 20:08 3h 18min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
15:50 → 18:30 2h 40min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
15:52 → 18:27 2h 35min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
VOLARIS
15:54 → 18:52 1h 58min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
15:55 → 07:45 9h 50min
LGW Londen Gatwick Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
THOMAS COOK AIRLINES
15:55 → 18:35 2h 40min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
16:00 → 16:20 20min
CZM Cozumel Luchthaven Cozume, Mexico
MAYAIR
16:00 → 19:10 3h 10min
MDE Jose Maria Cordova Internationale Luchthaven Medellin, Colombia
INTERJET
16:07 → 18:42 2h 35min
BJX Guanajuato Internationale Luchthaven Leon-Guanajuato, Mexico
VOLARIS
16:09 → 19:00 1h 51min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
16:09 → 23:29 6h 20min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
16:10 → 19:50 2h 40min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
16:16 → 19:20 2h 04min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
16:22 → 19:54 3h 32min
BOG El Dorado Internationale Luchthaven Bogota, Colombia
LAN AIRLINES
16:25 → 18:45 4h 20min
PHX Phoenix Sky Harbor Internationale Luchthaven Phoenix, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
16:32 → 19:07 2h 35min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
VOLARIS
16:35 → 19:50 4h 15min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
16:44 → 19:23 2h 39min
PTY Panama City Tocumen Luchthaven Panama City, Panama
COPA AIRLINES
16:45 → 19:20 2h 35min
AUS Austin Bergstrom Internationale Luchthaven Austin, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
16:45 → 20:10 3h 25min
BOG El Dorado Internationale Luchthaven Bogota, Colombia
AVIANCA
16:45 → 19:12 2h 27min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
16:45 → 19:25 2h 40min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
16:45 → 19:15 2h 30min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
INTERJET
16:45 → 21:55 4h 10min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
INTERJET
16:48 → 21:55 4h 07min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
16:50 → 19:50 3h 00min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
16:50 → 19:25 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
16:55 → 19:15 2h 20min
HOU Houston William P. Hobby Luchthaven Houston, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
16:55 → 21:51 3h 56min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
WESTJET AIRLINES LTD
16:59 → 21:05 3h 06min
CLT Charlotte Douglas Internationale Luchthaven Charlotte, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
17:00 → 20:51 5h 51min
SFO San Francisco Internationale Luchthaven San Francisco, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
17:05 → 08:35 9h 30min
MAN Manchester Luchthaven Manchester, Verenigd Koninkrijk
THOMAS COOK AIRLINES
17:07 → 19:55 1h 48min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
17:15 → 21:04 2h 49min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
17:15 → 20:26 5h 11min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
17:15 → 08:45 9h 30min
LGW Londen Gatwick Luchthaven London, Verenigd Koninkrijk
BRITISH AIRWAYS
17:18 → 20:04 2h 46min
PTY Panama City Tocumen Luchthaven Panama City, Panama
COPA AIRLINES
17:25 → 19:55 2h 30min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
VIVAAEROBUS
17:32 → 20:10 2h 38min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
17:35 → 20:02 2h 27min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
17:43 → 20:36 2h 53min
GDL Don Miguel Hidalgo y Costilla Internationale Luchthaven Guadalajara, Mexico
VOLARIS
17:50 → 20:25 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
17:57 → 22:09 5h 12min
CUU General Roberto Fierro Villalobos Internationale Luchthaven Chihuahua, Mexico
AEROMEXICO
17:57 → 20:26 2h 29min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
AEROMEXICO
18:05 → 21:35 3h 30min
BOG El Dorado Internationale Luchthaven Bogota, Colombia
AVIANCA
18:05 → 10:40 9h 35min
BRU Brussels Internationale Luchthaven Brussels, België
TRANSBRASIL
18:20 → 21:09 2h 49min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
18:23 → 20:55 2h 32min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VOLARIS
18:25 → 20:50 2h 25min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VIVAAEROBUS
18:40 → 21:45 5h 05min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
INTERJET
18:43 → 21:15 2h 32min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VOLARIS
18:45 → 21:25 2h 40min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
18:45 → 23:57 5h 12min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
AEROMEXICO
18:55 → 00:05 5h 10min
LIM Jorge Chavez Internationale Luchthaven Lima, Peru
INTERJET
19:00 → 20:45 1h 45min
TGZ Angel Albino Corzo Internationale Luchthaven Tuxtla Gutierrez, Mexico
VIVAAEROBUS
19:08 → 21:45 2h 37min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
VOLARIS
19:20 → 20:00 40min
CZM Cozumel Luchthaven Cozume, Mexico
MAYAIR
19:30 → 19:31 01min
MID Manuel Crescencio Rejon Internationale Luchthaven Merida, Mexico
MAYAIR
19:35 → 22:10 2h 35min
BJX Guanajuato Internationale Luchthaven Leon-Guanajuato, Mexico
VOLARIS
19:45 → 00:37 3h 52min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
19:45 → 21:35 1h 50min
VER Veracruz Internationale Luchthaven Veracruz, Mexico
VIVAAEROBUS
19:50 → 22:25 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
19:55 → 20:40 1h 45min
BZE Belize City Goldson Internationale Luchthaven Belize City, Belize
TROPIC AIR
19:58 → 22:30 2h 32min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VOLARIS
20:10 → 22:35 2h 25min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
20:15 → 13:00 9h 45min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
EVELOP AIRLINES
20:15 → 12:55 9h 40min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
AIR EUROPA
20:35 → 23:00 2h 25min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VIVAAEROBUS
20:50 → 23:25 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
20:58 → 23:23 2h 25min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
VOLARIS
21:15 → 23:50 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
21:35 → 00:15 2h 40min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
VIVAAEROBUS
21:49 → 00:41 2h 52min
GDL Don Miguel Hidalgo y Costilla Internationale Luchthaven Guadalajara, Mexico
VOLARIS
22:05 → 00:40 2h 35min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
INTERJET
22:40 → 01:00 2h 20min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AEROMEXICO
22:45 → 01:15 2h 30min
MTY Monterrey Mariano Escobedo Internationale Luchthaven Monterrey, Mexico
INTERJET
22:55 → 15:50 9h 55min
ZRH Zurich Luchthaven Zurich, Zwitserland
EDELWEISS AIR

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij