CLT Charlotte Douglas Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

05:15 → 06:27 2h 12min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
05:40 → 06:35 1h 55min
MDW Chicago Midway Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
05:40 → 16:30 13h 50min
OAK Oakland Internationale Luchthaven Oakland, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
05:40 → 18:45 16h 05min
PDX Portland Internationale Luchthaven Portland, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
05:40 → 08:50 4h 10min
BNA Nashville Internationale Luchthaven Nashville, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
05:40 → 12:10 6h 30min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
05:40 → 13:15 8h 35min
STL St. Louis Lambert Internationale Luchthaven St Louis, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
05:43 → 07:36 1h 53min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
05:58 → 07:50 1h 52min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
06:00 → 08:01 2h 01min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
06:00 → 07:20 1h 20min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
06:00 → 07:57 2h 57min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
06:00 → 07:54 1h 54min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
06:05 → 08:00 2h 55min
MSP Minneapolis Internationale Luchthaven Minneapolis-St Paul, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
06:07 → 07:55 1h 48min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
SPIRIT AIRLINES
06:15 → 06:45 1h 30min
BNA Nashville Internationale Luchthaven Nashville, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 15:20 11h 05min
BOI Boise Luchthaven Boise, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 09:30 4h 15min
DAL Dallas Fort Worth Dallas Love Field Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 12:35 8h 20min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 07:35 1h 20min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
06:15 → 18:20 15h 05min
LGB Long Beach Luchthaven Long Beach, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 16:25 13h 10min
SMF Sacramento Internationale Luchthaven Sacramento, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
06:15 → 11:15 6h 00min
TUL Tulsa Internationale Luchthaven Tulsa, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
06:23 → 08:10 1h 47min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
06:30 → 08:34 4h 04min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
06:45 → 08:15 1h 30min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
06:45 → 08:40 2h 55min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
06:45 → 11:25 5h 40min
OKC Oklahoma City Will Rogers Luchthaven Oklahoma City, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
07:00 → 08:56 1h 56min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
07:00 → 08:20 1h 20min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
07:00 → 08:59 1h 59min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
07:10 → 09:19 2h 09min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
07:19 → 07:45 1h 26min
BHM Birmingham Shuttlesworth Internationale Luchthaven Birmingham, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:20 → 09:16 1h 56min
PVD Theodore Francis Green State Luchthaven Providence, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:20 → 09:41 3h 21min
SAT San Antonio Internationale Luchthaven San Antonio, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:24 → 08:54 1h 30min
SDF Louisville Internationale Luchthaven Louisville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:24 → 09:19 1h 55min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:25 → 09:21 1h 56min
BDL Bradley Internationale Luchthaven Hartford, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:25 → 08:50 1h 25min
CMH Port Columbus Internationale Luchthaven Columbus, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:25 → 08:35 1h 10min
RIC Richmond Internationale Luchthaven Richmond, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:25 → 08:55 2h 30min
XNA Northwest Arkansas Regional Luchthaven Fayetteville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:25 → 08:46 1h 21min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:25 → 08:48 1h 23min
JAX Jacksonville Internationale Luchthaven Jacksonville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:25 → 08:33 2h 08min
MKE General Mitchell Internationale Luchthaven Milwaukee, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:25 → 08:42 1h 17min
PHF Newport News Williamsburg Internationale Luchthaven Newport News, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:26 → 08:55 1h 29min
GNV Gainesville Regional Luchthaven Gainesville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:28 → 09:32 2h 04min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:30 → 09:31 3h 01min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:30 → 09:29 1h 59min
HPN Westchester County Luchthaven Westchester County, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:30 → 09:16 1h 46min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:30 → 08:39 2h 09min
MSY New Orleans Louis Armstrong Internationale Luchthaven New Orleans, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:30 → 09:47 5h 17min
SAN San Diego Internationale Luchthaven San Diego, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:31 → 10:29 4h 58min
SLC Salt Lake City Internationale Luchthaven Salt Lake City, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
07:32 → 10:21 4h 49min
PHX Phoenix Sky Harbor Internationale Luchthaven Phoenix, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:33 → 08:47 1h 14min
ORF Norfolk Internationale Luchthaven Norfolk, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:35 → 08:54 2h 19min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:35 → 08:45 1h 10min
CHS Charleston Internationale Luchthaven Charleston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:35 → 08:45 1h 10min
CRW Yeager Luchthaven Charleston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:35 → 09:08 1h 33min
DAY Dayton Internationale Luchthaven Dayton, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:35 → 08:41 1h 06min
EWN Coastal Carolina Regional Luchthaven New Bern, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:35 → 09:34 1h 59min
RSW Southwest Florida Internationale Luchthaven Page-Field, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:36 → 08:54 2h 18min
LIT Bill and Hillary Clinton National Luchthaven Little Rock, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:40 → 10:29 5h 49min
SFO San Francisco Internationale Luchthaven San Francisco, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:40 → 09:31 1h 51min
TPA Tampa Internationale Luchthaven Tampa, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:40 → 08:37 57min
AVL Asheville Regional Luchthaven Asheville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:41 → 08:57 1h 16min
SAV Savannah Hilton Head Internationale Luchthaven Savannah, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:42 → 09:57 2h 15min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:44 → 08:23 1h 39min
BNA Nashville Internationale Luchthaven Nashville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:45 → 09:20 1h 35min
PIT Pittsburgh Internationale Luchthaven Pittsburgh, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:45 → 08:59 2h 14min
STL St. Louis Lambert Internationale Luchthaven St Louis, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:45 → 09:01 1h 16min
TYS McGhee Tyson Luchthaven Knoxville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:45 → 09:33 1h 48min
IND Indianapolis Internationale Luchthaven Indianapolis, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:45 → 09:35 2h 50min
MSP Minneapolis Internationale Luchthaven Minneapolis-St Paul, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:46 → 08:54 1h 08min
AGS Augusta Regional Luchthaven Augusta Bush Field, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:49 → 08:57 1h 08min
FAY Fayetteville Regional Luchthaven Fayetteville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:49 → 08:46 57min
GSO Piedmont Triad Internationale Luchthaven Greensboro, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:50 → 08:55 1h 05min
MYR Myrtle Beach Internationale Luchthaven Myrtle Beach, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:50 → 09:31 1h 41min
CLE Cleveland Hopkins Internationale Luchthaven Cleveland, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:50 → 08:49 1h 59min
PNS Pensacola Luchthaven Pensacola, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:50 → 08:57 1h 07min
TRI Tri-Cities Luchthaven Tri Cities, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:51 → 08:50 59min
GSP Greenville-Spartanburg Luchthaven Greenville Spartanburg, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:52 → 08:59 1h 07min
RDU Raleigh-Durham Internationale Luchthaven Raleigh-Durham, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:55 → 09:45 1h 50min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:55 → 09:59 2h 04min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:56 → 09:43 1h 47min
MDT Harrisburg Internationale Luchthaven Harrisburg, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:57 → 09:28 1h 31min
DCA Washington Ronald Reagan National Luchthaven Washington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
07:59 → 10:04 2h 05min
PBI Palm Beach Internationale Luchthaven West Palm Beach, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:00 → 10:40 5h 40min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:00 → 09:39 2h 39min
MCI Kansas City Internationale Luchthaven Kansas City, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:00 → 09:53 1h 53min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:00 → 09:14 2h 14min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
08:00 → 10:18 2h 18min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:05 → 09:52 1h 47min
CAK Akron-Canton Luchthaven Akron Canton, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:07 → 10:11 2h 04min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:09 → 10:12 5h 03min
LAS Las Vegas McCarran Internationale Luchthaven Las Vegas, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:11 → 09:43 1h 32min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:14 → 10:12 2h 58min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:20 → 08:58 1h 38min
HSV Huntsville Internationale Luchthaven Huntsville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:24 → 10:03 1h 39min
TLH Tallahassee Luchthaven Tallahassee, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:27 → 10:35 3h 08min
AUS Austin Bergstrom Internationale Luchthaven Austin, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:28 → 09:53 1h 25min
LEX Lexington Blue Grass Luchthaven Lexington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:34 → 10:00 1h 26min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:37 → 10:07 1h 30min
CVG Cincinnati Northern Kentucky Internationale Luchthaven Cincinnati, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:40 → 09:26 46min
PDK DeKalb Peachtree Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
REGIONAL SKY
08:44 → 09:56 1h 12min
HHH Hilton Head Luchthaven Hilton Head Island, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:46 → 09:45 59min
OAJ Albert J. Ellis Luchthaven Jacksonville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
08:52 → 10:45 2h 53min
MSP Minneapolis Internationale Luchthaven Minneapolis-St Paul, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
09:00 → 10:59 2h 59min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
09:03 → 10:20 2h 17min
BTR Baton Rouge Metropolitan Luchthaven Baton Rouge, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:07 → 10:01 54min
GSO Piedmont Triad Internationale Luchthaven Greensboro, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:10 → 11:06 1h 56min
PBI Palm Beach Internationale Luchthaven West Palm Beach, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:11 → 11:02 1h 51min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:13 → 11:10 1h 57min
BDL Bradley Internationale Luchthaven Hartford, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:13 → 10:55 1h 42min
BUF Buffalo Niagara Internationale Luchthaven Buffalo, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:14 → 10:10 56min
CAE Columbia Metropolitan Luchthaven Columbia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:14 → 10:22 1h 08min
CRW Yeager Luchthaven Charleston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:14 → 10:33 1h 19min
HTS Tri-State Luchthaven Huntington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:14 → 10:23 1h 09min
ORF Norfolk Internationale Luchthaven Norfolk, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:14 → 10:13 59min
RDU Raleigh-Durham Internationale Luchthaven Raleigh-Durham, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:14 → 11:07 1h 53min
ROC Greater Rochester Internationale Luchthaven Rochester, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:14 → 10:25 2h 11min
STL St. Louis Lambert Internationale Luchthaven St Louis, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:14 → 11:04 1h 50min
SYR Syracuse Hancock Internationale Luchthaven Syracuse, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:15 → 11:09 1h 54min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:17 → 11:02 1h 45min
AVP Wilkes-Barre/Scranton Internationale Luchthaven Wilkes Barre, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:17 → 10:31 1h 14min
RIC Richmond Internationale Luchthaven Richmond, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:18 → 11:02 1h 44min
ABE Lehigh Valley Internationale Luchthaven Allentown, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:18 → 10:34 1h 16min
CHA Chattanooga Lovell Field Luchthaven Chattanooga, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:19 → 10:38 1h 19min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:19 → 10:22 2h 03min
GPT Gulfport-Biloxi Internationale Luchthaven Gulfport-Biloxi, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:19 → 11:04 1h 45min
IND Indianapolis Internationale Luchthaven Indianapolis, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:19 → 10:21 2h 02min
JAN Jackson Evers Internationale Luchthaven Jackson, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:20 → 11:04 1h 44min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:20 → 11:17 1h 57min
RSW Southwest Florida Internationale Luchthaven Page-Field, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:20 → 11:12 1h 52min
SRQ Sarasota Bradenton Internationale Luchthaven Sarasota, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:20 → 10:44 1h 24min
DCA Washington Ronald Reagan National Luchthaven Washington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:20 → 11:19 2h 59min
DFW Dallas Fort Worth Internationale Luchthaven Dallas-Fort Worth, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:23 → 10:48 1h 25min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
09:23 → 10:45 1h 22min
PHF Newport News Williamsburg Internationale Luchthaven Newport News, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:24 → 10:35 1h 11min
CHS Charleston Internationale Luchthaven Charleston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:24 → 11:12 3h 48min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:25 → 10:35 1h 10min
ILM Wilmington Internationale Luchthaven Wilmington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:25 → 11:20 1h 55min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
09:25 → 12:55 4h 30min
MEX Mexico City Juárez Internationale Luchthaven Mexico City, Mexico
AMERICAN AIRLINES
09:25 → 11:26 3h 01min
OMA Eppley Airfield Omaha, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:25 → 10:39 1h 14min
ROA Roanoke Regional Luchthaven Roanoke, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:25 → 11:14 1h 49min
TPA Tampa Internationale Luchthaven Tampa, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:27 → 10:27 1h 00min
AVL Asheville Regional Luchthaven Asheville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:28 → 11:33 2h 05min
YYZ Toronto Lester B. Pearson Internationale Luchthaven Toronto, Canada
AMERICAN AIRLINES
09:29 → 11:04 2h 35min
SGF Springfield Branson National Luchthaven Springfield, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:30 → 10:22 1h 52min
VPS Destin Fort Walton Beach Luchthaven Destin-Ft Walton Beach, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:30 → 10:58 1h 28min
CVG Cincinnati Northern Kentucky Internationale Luchthaven Cincinnati, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
09:30 → 11:15 2h 45min
DSM Des Moines Internationale Luchthaven Des Moines, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:30 → 11:28 1h 58min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:30 → 12:36 3h 06min
MBJ Sangster Internationale Luchthaven Montego Bay, Jamaica
AMERICAN AIRLINES
09:30 → 11:16 1h 46min
MLB Melbourne Internationale Luchthaven Melbourne, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:34 → 10:34 2h 00min
MEM Memphis Internationale Luchthaven Memphis, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:34 → 12:49 3h 15min
CUN Cancun Internationale Luchthaven Cancun, Mexico
AMERICAN AIRLINES
09:35 → 11:16 1h 41min
SDF Louisville Internationale Luchthaven Louisville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:35 → 11:53 2h 18min
MIA Miami Internationale Luchthaven Miami, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:35 → 10:42 2h 07min
MOB Mobile Regional Luchthaven Mobile, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:35 → 10:45 1h 10min
MYR Myrtle Beach Internationale Luchthaven Myrtle Beach, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:36 → 11:27 1h 51min
CLE Cleveland Hopkins Internationale Luchthaven Cleveland, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:36 → 11:08 1h 32min
CMH Port Columbus Internationale Luchthaven Columbus, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:39 → 10:18 1h 39min
BHM Birmingham Shuttlesworth Internationale Luchthaven Birmingham, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:39 → 11:28 2h 49min
TUL Tulsa Internationale Luchthaven Tulsa, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:40 → 11:00 1h 20min
SAV Savannah Hilton Head Internationale Luchthaven Savannah, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:40 → 10:38 58min
GSP Greenville-Spartanburg Luchthaven Greenville Spartanburg, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:40 → 10:34 1h 54min
EVV Evansville Regional Luchthaven Evansville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:40 → 10:49 1h 09min
FLO Florence Regional Luchthaven Florence, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:41 → 11:16 1h 35min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:44 → 11:18 1h 34min
PIT Pittsburgh Internationale Luchthaven Pittsburgh, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:45 → 11:36 1h 51min
PHL Philadelphia Internationale Luchthaven Philadelphia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:45 → 14:53 8h 08min
SFO San Francisco Internationale Luchthaven San Francisco, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
09:45 → 11:19 1h 34min
JAX Jacksonville Internationale Luchthaven Jacksonville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:45 → 11:48 5h 03min
LAS Las Vegas McCarran Internationale Luchthaven Las Vegas, Verenigde Staten
FRONTIER AIRLINES
09:45 → 12:05 2h 20min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:45 → 11:39 1h 54min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
09:46 → 10:33 1h 47min
BNA Nashville Internationale Luchthaven Nashville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:47 → 11:13 2h 26min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:48 → 12:12 2h 24min
NAS Lynden Pindling Internationale Luchthaven Nassau, Bahamas, The
AMERICAN AIRLINES
09:48 → 11:14 1h 26min
CHO Charlottesville Albemarle Luchthaven Charlottesville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:49 → 12:04 2h 15min
GRR Gerald R.Ford Internationale Luchthaven Grand Rapids, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:50 → 12:40 4h 50min
PHX Phoenix Sky Harbor Internationale Luchthaven Phoenix, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:50 → 14:22 3h 32min
PUJ Punta Cana Luchthaven Punta Cana, Dominicaanse Republiek
AMERICAN AIRLINES
09:54 → 12:02 2h 08min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:54 → 11:13 2h 19min
MSY New Orleans Louis Armstrong Internationale Luchthaven New Orleans, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:54 → 12:00 2h 06min
ALB Albany Internationale Luchthaven Albany, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:54 → 11:33 2h 39min
CID Eastern Iowa Luchthaven Cedar Rapids, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:55 → 11:31 1h 36min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:55 → 12:15 2h 20min
PWM Portland International Jetport Portland, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:55 → 12:34 5h 39min
LAX Los Angeles Internationale Luchthaven Los Angeles, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:57 → 12:11 2h 14min
FLL Fort Lauderdale Hollywood Internationale Luchthaven Fort Lauderdale, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
09:59 → 14:51 3h 52min
SJU Luis Muñoz Marín Internationale Luchthaven San Juan, Puerto Rico
AMERICAN AIRLINES
10:10 → 21:00 12h 50min
PHX Phoenix Sky Harbor Internationale Luchthaven Phoenix, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
10:10 → 17:05 9h 55min
PDX Portland Internationale Luchthaven Portland, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
10:10 → 11:45 1h 35min
BWI Baltimore Washington Internationale Luchthaven Baltimore, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
10:10 → 14:35 6h 25min
DEN Denver Internationale Luchthaven Denver, Verenigde Staten
SOUTHWEST AIRLINES
10:25 → 12:47 5h 22min
SAN San Diego Internationale Luchthaven San Diego, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:25 → 11:49 1h 24min
IAD Washington Dulles Internationale Luchthaven Washington, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
10:31 → 11:43 1h 12min
ATL Atlanta Hartsfield-Jackson Internationale Luchthaven Atlanta, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
10:45 → 12:18 1h 33min
DAB Daytona Beach Internationale Luchthaven Daytona Beach, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:45 → 11:59 2h 14min
ORD Chicago O'Hare Internationale Luchthaven Chicago, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
10:46 → 12:53 2h 07min
BTV Burlington Internationale Luchthaven Burlington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:50 → 11:54 1h 04min
EWN Coastal Carolina Regional Luchthaven New Bern, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:50 → 12:49 1h 59min
LGA New York LaGuardia Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
10:52 → 13:00 2h 08min
BOS Boston Logan Internationale Luchthaven Boston, Verenigde Staten
JETBLUE AIRWAYS
10:53 → 11:43 50min
FAY Fayetteville Regional Luchthaven Fayetteville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
10:53 → 12:56 2h 03min
JFK New York J. F. Kennedy Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
DELTA AIR LINES
10:55 → 12:19 1h 24min
SBY Salisbury Ocean City Wicomico Regional Luchthaven Salisbury Ocean City, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:04 → 12:09 1h 05min
TYS McGhee Tyson Luchthaven Knoxville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:10 → 12:15 2h 05min
PIA General Wayne A. Downing Peoria Internationale Luchthaven Peoria, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:10 → 12:13 1h 03min
ROA Roanoke Regional Luchthaven Roanoke, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:10 → 12:12 1h 02min
ILM Wilmington Internationale Luchthaven Wilmington, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:10 → 12:14 1h 04min
PGV Pitt Greenville Luchthaven Greenville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:12 → 12:19 1h 07min
CHS Charleston Internationale Luchthaven Charleston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:14 → 12:10 56min
RDU Raleigh-Durham Internationale Luchthaven Raleigh-Durham, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:15 → 12:17 1h 02min
TRI Tri-Cities Luchthaven Tri Cities, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:16 → 13:08 4h 52min
LAS Las Vegas McCarran Internationale Luchthaven Las Vegas, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:18 → 13:20 3h 02min
AUS Austin Bergstrom Internationale Luchthaven Austin, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:19 → 12:20 1h 01min
AGS Augusta Regional Luchthaven Augusta Bush Field, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:19 → 12:33 1h 14min
CHA Chattanooga Lovell Field Luchthaven Chattanooga, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:19 → 12:32 1h 13min
CHO Charlottesville Albemarle Luchthaven Charlottesville, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:19 → 12:06 47min
GSP Greenville-Spartanburg Luchthaven Greenville Spartanburg, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:19 → 13:08 2h 49min
IAH Houston George Bush Internationale Luchthaven Houston, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:19 → 12:19 2h 00min
MEM Memphis Internationale Luchthaven Memphis, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:20 → 12:33 2h 13min
LIT Bill and Hillary Clinton National Luchthaven Little Rock, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:20 → 13:02 1h 42min
MCO Orlando Internationale Luchthaven Orlando, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:20 → 13:02 1h 42min
TPA Tampa Internationale Luchthaven Tampa, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:20 → 13:40 2h 20min
YUL Montréal-Pierre Elliott Trudeau Internationale Luchthaven Montreal, Canada
AMERICAN AIRLINES
11:22 → 13:23 3h 01min
OKC Oklahoma City Will Rogers Luchthaven Oklahoma City, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:22 → 13:19 1h 57min
DTW Detroit Wayne County Internationale Luchthaven Detroit, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:24 → 12:19 55min
CAE Columbia Metropolitan Luchthaven Columbia, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:25 → 13:29 2h 04min
EWR Newark Liberty Internationale Luchthaven New York, Verenigde Staten
UNITED AIRLINES
11:25 → 14:21 2h 56min
GCM Owen Roberts Internationale Luchthaven Grand Cayman, Kaaiman Eilanden
AMERICAN AIRLINES
11:25 → 14:03 4h 38min
PHX Phoenix Sky Harbor Internationale Luchthaven Phoenix, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:25 → 13:25 2h 00min
HPN Westchester County Luchthaven Westchester County, Verenigde Staten
AMERICAN AIRLINES
11:26 → 13:39 2h 13min
NAS Lynden Pindling Internationale Luchthaven Nassau, Bahamas, The
AMERICAN AIRLINES