BRI Bari Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

09:25 → 11:00 1h 35min
MXP Milan Malpensa Internationale Luchthaven Milan, Italië
EASYJET
11:05 → 12:15 1h 10min
FCO Rome Fiumicino Luchthaven Rome, Italië
ALITALIA
11:25 → 12:55 1h 30min
LIN Milan Linate Luchthaven Milan, Italië
ALITALIA
11:45 → 13:10 1h 25min
CAG Cagliari Elmas Luchthaven Cagliari, Italië
SKYWAY AIRLINES
12:25 → 13:55 1h 30min
BUD Boedapest Luchthaven Budapest, Hongarije
WIZZ AIR
14:00 → 16:20 1h 20min
JSI Skiathos Luchthaven Skiathos, Griekenland
SENEGAL AIRLINES
14:10 → 16:50 1h 40min
OTP Henri Coanda Internationale Luchthaven Bucharest, Roemenië
WIZZ AIR
14:35 → 16:45 2h 10min
LUX Luxembourg Findel Luchthaven Luxembourg, Luxemburg
LUXAIR
15:00 → 17:15 2h 15min
BCN Barcelona Luchthaven Barcelona, Spanje
VUELING AIRLINES
15:50 → 17:25 1h 35min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
WIZZ AIR
16:05 → 18:45 2h 40min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
TRANSAVIA AIRLINES
16:10 → 18:30 1h 20min
SOF Sofia Luchthaven Sofia, Bulgarije
WIZZ AIR
16:25 → 18:45 1h 20min
TSR Traian Vuia Internationale Luchthaven Timisoara, Roemenië
WIZZ AIR
17:10 → 19:40 2h 30min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
17:15 → 18:35 1h 20min
VCE Venetië Marco Polo Luchthaven Venice, Italië
EASYJET
17:55 → 19:20 1h 25min
VCE Venetië Marco Polo Luchthaven Venice, Italië
SENEGAL AIRLINES
18:40 → 20:15 1h 35min
BGY Milaan Bergamo Orio al Serio Luchthaven Milan, Italië
SKYWAY AIRLINES
19:00 → 21:10 2h 10min
PMI Palma De Mallorca Luchthaven Palma De Mallorca, Spanje
SENEGAL AIRLINES
19:55 → 21:15 1h 20min
TRS Trieste Ronchi Dei Legionari Luchthaven Trieste, Italië
SKYWAY AIRLINES
21:00 → 22:20 1h 20min
OLB Olbia Luchthaven Olbia, Italië
SENEGAL AIRLINES
21:10 → 22:35 1h 25min
LIN Milan Linate Luchthaven Milan, Italië
ALITALIA
21:30 → 23:10 1h 40min
MXP Milan Malpensa Internationale Luchthaven Milan, Italië
SKYWAY AIRLINES
22:35 → 23:40 1h 05min
FCO Rome Fiumicino Luchthaven Rome, Italië
SKYWAY AIRLINES
22:50 → 00:10 1h 20min
BLQ Bologna Luchthaven Bologna, Italië
SKYWAY AIRLINES

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

hotels dichtstbij

cntlog