BER Brandenburg Internationale Luchthaven

Vlucht informatie

06:00 → 07:20 1h 20min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
06:15 → 08:05 1h 50min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
06:30 → 07:40 1h 10min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
06:45 → 07:55 1h 10min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
08:10 → 09:25 1h 15min
DUS Düsseldorf Internationale Luchthaven Duesseldorf, Duitsland
EUROWINGS
08:20 → 09:35 1h 15min
STR Stuttgart Luchthaven Stuttgart, Duitsland
EUROWINGS
08:55 → 10:05 1h 10min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
08:55 → 10:05 1h 10min
CGN Keulen Bonn Luchthaven Cologne Bonn, Duitsland
EUROWINGS
09:25 → 13:45 5h 20min
LPA Gran Canaria Luchthaven Gran Canaria, Spanje
EASYJET
09:30 → 11:00 1h 30min
ZRH Zurich Luchthaven Zurich, Zwitserland
SWISS
09:45 → 11:00 1h 15min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
AUSTRIAN AIRLINES AG
10:15 → 14:55 4h 40min
HRG Hurghada Internationale Luchthaven Hurghada, Egypte
EASYJET
10:45 → 11:55 1h 10min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
11:00 → 15:10 5h 10min
FUE Fuerteventura Luchthaven Fuerteventura, Spanje
EASYJET
11:05 → 15:00 2h 55min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
12:00 → 13:45 1h 45min
CDG Parijs Charles de Gaulle Internationale Luchthaven Paris, Frankrijk
AIR FRANCE
12:10 → 16:35 5h 25min
SPC La Palma Luchthaven Santa Cruz de la Palma, Spanje
EASYJET
12:15 → 13:35 1h 20min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
12:20 → 16:10 2h 50min
SAW Istanboel Sabiha Gökçen Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
12:55 → 14:05 1h 10min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
14:05 → 16:50 1h 45min
MSQ Minsk Internationale Luchthaven Minsk, Wit-Rusland
BELAVIA
15:30 → 19:20 2h 50min
DME Moskou Domodedovo Internationale Luchthaven Moscow, Rusland
S7 AIRLINES
15:35 → 17:50 2h 15min
TIA Tirana Internationale Luchthaven Tirana, Albanië
WIZZ AIR
17:00 → 18:15 1h 15min
FMO Muenster Osnabrueck Internationale Luchthaven Osnabrueck, Duitsland
AIS AIRLINES
17:30 → 18:50 1h 20min
AMS Amsterdam Internationale Luchthaven Amsterdam, Nederland, The
KLM-ROYAL DUTCH AIRLINES
17:45 → 18:55 1h 10min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
19:15 → 22:05 1h 50min
HEL Helsinki Internationale Luchthaven Helsinki, Finland
FINNAIR
19:25 → 20:35 1h 10min
CGN Keulen Bonn Luchthaven Cologne Bonn, Duitsland
EUROWINGS
19:40 → 23:35 2h 55min
IST Istanboel Atatürk Internationale Luchthaven Istanbul, Turkije
TURKISH AIRLINES
19:40 → 20:50 1h 10min
MUC München Internationale Luchthaven Munich, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
19:45 → 21:00 1h 15min
VIE Wenen Internationale Luchthaven Vienna, Oostenrijk
AUSTRIAN AIRLINES AG
19:45 → 20:55 1h 10min
FRA Frankfurt Internationale Luchthaven Frankfurt, Duitsland
LUFTHANSA GERMAN AIRLINES
19:50 → 23:00 3h 10min
MAD Adolfo Suárez Madrid-Barajas Luchthaven Madrid, Spanje
IBERIA
20:15 → 21:30 1h 15min
STR Stuttgart Luchthaven Stuttgart, Duitsland
EUROWINGS
20:35 → 21:45 1h 10min
DUS Düsseldorf Internationale Luchthaven Duesseldorf, Duitsland
EUROWINGS

Opmerking: De weergave van de tijd is de plaatselijke tijd.

Powered by OAG

Airport List

dichtstbijzijnde stations

hotels dichtstbij

cntlog