2020/01/23  03:04  Vertrek
1
06:07 - 07:04
57min
Aantal transfers: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
06:07 - 07:04
57min
Aantal transfers: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  1. 1
    06:07 - 07:04
    57min
    Aantal transfers: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    06:07 Sol
    [Metro de Madrid]Línea2 [MetroMadrid]Line2
    Op weg naar Cuatro Caminos 
    (10min
    06:17 06:24 Canal
    [Metro de Madrid]Línea7 [MetroMadrid]Line7
    Op weg naar Hospital del Henares 
    (5min
    06:29 06:33 Avda. de América Avda. de America
    [Metro de Madrid]Línea9 [MetroMadrid]Line9
    Op weg naar Arganda del Rey 
    (24min
    06:57 06:59 Puerta de Arganda
    [Metro de Madrid]Línea9(TFM) [MetroMadrid]Line9(TFM)
    Op weg naar Arganda del Rey 
    (5min
    07:04 Rivas-Urbanizaciones
  2. 2
    06:07 - 07:04
    57min
    Aantal transfers: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    06:07 Sol
    [Metro de Madrid]Línea2 [MetroMadrid]Line2
    Op weg naar Cuatro Caminos 
    (7min
    06:14 06:19 San Bernardo
    [Metro de Madrid]Línea4 [MetroMadrid]Line4
    Op weg naar Pinar de Chamartín Pinar de Chamartin
    (11min
    06:30 06:33 Avda. de América Avda. de America
    [Metro de Madrid]Línea9 [MetroMadrid]Line9
    Op weg naar Arganda del Rey 
    (24min
    06:57 06:59 Puerta de Arganda
    [Metro de Madrid]Línea9(TFM) [MetroMadrid]Line9(TFM)
    Op weg naar Arganda del Rey 
    (5min
    07:04 Rivas-Urbanizaciones
cntlog