2020/06/04  17:02  Vertrek
1
17:07 - 17:55
48min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
17:07 - 18:00
53min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    17:07 - 17:55
    48min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    17:07 Atocha Renfe
    [Metro de Madrid]Línea1 [MetroMadrid]Line1
    Op weg naar Pinar de Chamartín Pinar de Chamartin
    (10min
    17:17 17:24 Tribunal
    [Metro de Madrid]Línea10 [MetroMadrid]Line10
    Op weg naar Hospital Infanta Sofía Hospital Infanta Sofia
    (6min
    17:30 17:35 Nuevos Ministerios
    [Metro de Madrid]Línea8 [MetroMadrid]Line8
    Op weg naar Aeropuerto T4 Airport T4
    (20min
    17:55 Aeropuerto T4 Airport T4
  2. 2
    17:07 - 18:00
    53min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    17:07 Atocha Renfe
    [Metro de Madrid]Línea1 [MetroMadrid]Line1
    Op weg naar Valdecarros 
    (3min
    17:10 17:17 Pacífico Pacifico 17:33 17:40 Nuevos Ministerios
    [Metro de Madrid]Línea8 [MetroMadrid]Line8
    Op weg naar Aeropuerto T4 Airport T4
    (20min
    18:00 Aeropuerto T4 Airport T4
cntlog