1
12:15 - 12:49
34min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
12:15 - 12:49
34min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  1. 1
    12:15 - 12:49
    34min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    12:15 Sjælør Sjaelor
    S-Tog A Copenhagen Suburban Train A
    Op weg naar Hillerød Hillerod
    (11min
    12:26 12:26 Nørreport Norreport
    Lopen( 5min
    12:31 12:34 Nørreport Norreport (Metro)
    Metro 2 Copenhagen Metro 2
    Op weg naar Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
    (15min
    12:49 Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
  2. 2
    12:15 - 12:49
    34min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    12:15 Sjælør Sjaelor
    S-Tog A Copenhagen Suburban Train A
    Op weg naar Hillerød Hillerod
    (11min
    12:26 12:26 Nørreport Norreport
    Lopen( 5min
    12:31 12:31 Nørreport Norreport (Metro)
    Metro 1 Copenhagen Metro 1
    Op weg naar Vestamageer Vestamager
    (3min
    12:34 12:37 Christianshavn
    Metro 2 Copenhagen Metro 2
    Op weg naar Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
    (12min
    12:49 Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
cntlog