1
05:05 - 05:25
20min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
05:05 - 05:33
28min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    05:05 - 05:25
    20min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    05:05 Amager Strand
    Metro 2 Copenhagen Metro 2
    Op weg naar Vanløse Vanlose (Metro)
    (10min
    05:15 05:15 Nørreport Norreport (Metro)
    Lopen( 5min
    05:20 05:21 Nørreport Norreport
    S-Tog A Copenhagen Suburban Train A
    Op weg naar Køge Koge
    (4min
    05:25 København Hovedbanegård Copenhagen Central Station
  2. 2
    05:05 - 05:33
    28min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    05:05 Amager Strand
    Metro 2 Copenhagen Metro 2
    Op weg naar Vanløse Vanlose (Metro)
    (10min
    05:15 05:15 Nørreport Norreport (Metro)
    Lopen( 5min
    05:20 05:29 Nørreport Norreport
    S-Tog E Copenhagen Suburban Train E
    Op weg naar Køge Koge
    (4min
    05:33 København Hovedbanegård Copenhagen Central Station
cntlog