2020/02/25  12:33  Vertrek
1
12:48 - 13:07
19min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
12:38 - 13:07
29min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
12:41 - 13:15
34min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    12:48 - 13:07
    19min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    12:48 Messe Nord/ICC
    S41
    Op weg naar Westend Westend(Berlin)
    (14min
    13:02 13:05 Gesundbrunnen
    S1
    Op weg naar Wannsee 
    (2min
    13:07 Humboldthain
  2. 2
    12:38 - 13:07
    29min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    12:38 Messe Nord/ICC
    S41
    Op weg naar Westend Westend(Berlin)
    (14min
    12:52 13:05 Gesundbrunnen
    S1
    Op weg naar Wannsee 
    (2min
    13:07 Humboldthain
  3. 3
    12:41 - 13:15
    34min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    12:41 Messe Nord/ICC
    S42
    Op weg naar Westkreuz(Berlin) 
    (12min
    12:53 12:56 Schöneberg Schoneberg
    S1
    Op weg naar Oranienburg 
    (19min
    13:15 Humboldthain
cntlog