2020/06/07  02:59  Vertrek
1
03:08 - 03:46
38min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
03:00 - 03:46
46min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
03:06 - 03:54
48min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    03:08 - 03:46
    38min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    03:08 Alexanderplatz
    S5 S5
    Op weg naar Westkreuz(Berlin) 
    (18min
    03:26 03:26 Charlottenburg
    Lopen( 8min
    03:34 03:35 Wilmersdorfer Str.
    U7
    Op weg naar Rathaus Spandau 
    (11min
    03:46 Rohrdamm
  2. 2
    03:00 - 03:46
    46min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    03:00 Alexanderplatz
    U2
    Op weg naar Ruhleben 
    (29min
    03:29 03:36 Bismarckstr.
    U7
    Op weg naar Rathaus Spandau 
    (10min
    03:46 Rohrdamm
  3. 3
    03:06 - 03:54
    48min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    03:06 Alexanderplatz
    U8
    Op weg naar Hermannstr. 
    (10min
    03:16 03:23 Hermannplatz
    U7
    Op weg naar Rathaus Spandau 
    (31min
    03:54 Rohrdamm
cntlog