2019/09/17  05:43  Vertrek
1
06:05 - 06:33
28min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. ferry
  7.  > 
2
06:00 - 06:33
33min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. ferry
  7.  > 
3
05:47 - 06:33
46min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. ferry
  7.  > 
4
06:06 - 06:53
47min
Aantal transfers: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. ferry
  11.  > 
  1. 1
    06:05 - 06:33
    28min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. ferry
    7.  > 
    06:05 Town Hall
    T8 Airport Line(Revesby-Town Hall)0543
    Op weg naar Macarthur 
    (5min
    06:10 06:10 Circular Quay
    Lopen( 1min
    06:11 06:16 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Circular Quay)1945
    Op weg naar Pyrmont Bay[Ferry] 
    (17min
    06:33 Barangaroo
  2. 2
    06:00 - 06:33
    33min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. ferry
    7.  > 
    06:00 Town Hall 06:06 06:06 Circular Quay
    Lopen( 1min
    06:07 06:16 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Circular Quay)1945
    Op weg naar Pyrmont Bay[Ferry] 
    (17min
    06:33 Barangaroo
  3. 3
    05:47 - 06:33
    46min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. ferry
    7.  > 
    05:47 Town Hall 05:53 05:53 Circular Quay
    Lopen( 1min
    05:54 06:16 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Circular Quay)1945
    Op weg naar Pyrmont Bay[Ferry] 
    (17min
    06:33 Barangaroo
  4. 4
    06:06 - 06:53
    47min
    Aantal transfers: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. ferry
    11.  > 
    06:06 Town Hall
    T1 Northern Line(Epping-Chatswood)0417
    Op weg naar Hornsby 
    (2min
    06:08 06:08 Central
    Lopen( 4min
    06:12 06:20 Central[Light Rail]
    L1 Dulwich Hill Line
    Op weg naar Dulwich Hill[Light Rail] 
    (10min
    06:30 06:30 Pyrmont Bay
    Lopen( 2min
    06:32 06:45 Pyrmont Bay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Rose Bay)0645
    Op weg naar Watsons Bay 
    (8min
    06:53 Barangaroo
cntlog