1
06:37 - 06:41
4min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
05:44 - 06:41
57min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
06:43 - 06:47
4min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    06:37 - 06:41
    4min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:37 สุขุมวิท Sukhumvit
    รถไฟฟ้ามหานคร สายสีน้ำเงิน [MRT]Blue Line
    Menuju ke ท่าพระสถานีปลายทาง Tha Phra (MRT) terminal
    (4min
    THB 19.00
    06:41 พระราม9 Phra Ram 9
  2. 2
    05:44 - 06:41
    57min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    05:44 สุขุมวิท Sukhumvit
    Jalan( 5min
    05:49 05:52 สถานีอโศก Asok[BTS]
    รถไฟฟ้าบีทีเอส สายสุขุมวิท [BTS]Sukhumvit Line
    Menuju ke วัดพระศรีมหาธาตุ Wat Phra Sri Mahathat
    (24min
    THB 44.00
    06:16 06:16 สถานีห้าแยกลาดพร้าว Ha Yaek Lat Phrao
    Jalan( 13min
    06:29 06:29 พหลโยธิน Phahon Yothin
    รถไฟฟ้ามหานคร สายสีน้ำเงิน [MRT]Blue Line
    Menuju ke หลักสอง Lak Song
    (12min
    THB 28.00
    06:41 พระราม9 Phra Ram 9
  3. 3
    06:43 - 06:47
    4min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:43 สุขุมวิท Sukhumvit
    รถไฟฟ้ามหานคร สายสีน้ำเงิน [MRT]Blue Line
    Menuju ke ท่าพระสถานีปลายทาง Tha Phra (MRT) terminal
    (4min
    THB 19.00
    06:47 พระราม9 Phra Ram 9
cntlog