1
17:05 - 17:17
12min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
2
17:10 - 17:30
20min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
17:05 - 17:31
26min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    17:05 - 17:17
    12min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    17:05 Warszawa Ochota
    SKM Trasa S1 Warsaw Suburban train S1
    Menuju ke Otwock 
    (4min
    17:09 17:09 Warszawa Śródmieście Warszawa Srodmiescie
    Jalan( 8min
    17:17 Warszawa Centralna Warszawa Centralna (Central Railway Station)
  2. 2
    17:10 - 17:30
    20min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    17:10 Warszawa Ochota
    SKM Trasa S2 Warsaw Suburban train S2
    Menuju ke Warszawa Lotnisko Chopina Warsaw Chopin Airport
    (6min
    17:16 17:25 Warszawa Zachodnia Warszawa Zachodnia (West Railway Station)
    SKM Trasa S3 Warsaw Suburban train S3
    Menuju ke Wieliszew 
    (5min
    17:30 Warszawa Centralna Warszawa Centralna (Central Railway Station)
  3. 3
    17:05 - 17:31
    26min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    17:05 Warszawa Ochota
    SKM Trasa S1 Warsaw Suburban train S1
    Menuju ke Otwock 
    (12min
    17:17 17:24 Warszawa Wschodnia Warszawa Wschodnia (East Railway Station)
    SKM Trasa S3 Warsaw Suburban train S3
    Menuju ke Warszawa Lotnisko Chopina Warsaw Chopin Airport
    (7min
    17:31 Warszawa Centralna Warszawa Centralna (Central Railway Station)
cntlog