2020/07/06  05:37  Pelepasan
1
06:43 - 07:12
29min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
06:30 - 07:12
42min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
06:52 - 07:22
30min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    06:43 - 07:12
    29min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:43 KL Sentral
    Jalan( 8min
    06:51 06:54 Muzium Negara
    [MRT]Sungai Buloh-Kajang Line
    Menuju ke Sungai Buloh 
    (18min
    RM 3.60
    07:12 Mutiara Damansara
  2. 2
    06:30 - 07:12
    42min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:30 KL Sentral
    KTM Komuter(Tanjung Malim-Pelabuhan Klang)
    Menuju ke Tanjung Malim 
    (5min
    06:35 06:35 Kuala Lumpur
    Jalan( 13min
    06:48 06:51 Pasar Seni
    [MRT]Sungai Buloh-Kajang Line
    Menuju ke Sungai Buloh 
    (21min
    RM 3.90
    07:12 Mutiara Damansara
  3. 3
    06:52 - 07:22
    30min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:52 KL Sentral
    [rapid KL]Laluan Kelana Jaya
    Menuju ke Gombak 
    (3min
    06:55 07:01 Pasar Seni
    [MRT]Sungai Buloh-Kajang Line
    Menuju ke Sungai Buloh 
    (21min
    RM 4.30
    07:22 Mutiara Damansara
cntlog