1
18:13 - 18:42
29min
Jumlah pemindahan: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
18:07 - 18:42
35min
Jumlah pemindahan: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
18:05 - 18:42
37min
Jumlah pemindahan: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
4
18:22 - 19:11
49min
Jumlah pemindahan: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    18:13 - 18:42
    29min
    Jumlah pemindahan: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    18:13 代々木上原 Yoyogi-uehara
    小田急小田原線快速急行 Odakyu Odawara Line Rapid Express
    Menuju ke 小田原 Odawara
    (2min
    JPY 130
    18:15 18:20 下北沢 Shimo-Kitazawa
    京王井の頭線各停 Keio Inokashira Line Local
    Menuju ke 吉祥寺 Kichijoji
    (4min
    18:24 18:27 明大前 Meidai-mae
    京王線特急 Keio Line Special Express
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (10min
    18:37 18:41 調布 Chofu(Tokyo)
    京王線各停 Keio Line Local
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (1min
    JPY 200
    18:42 西調布 Nishi-chofu
  2. 2
    18:07 - 18:42
    35min
    Jumlah pemindahan: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    18:07 代々木上原 Yoyogi-uehara
    小田急小田原線急行 Odakyu Odawara Line Express
    Menuju ke 新宿 Shinjuku
    (7min
    JPY 160
    18:14 18:20 新宿 Shinjuku
    京王線特急 Keio Line Special Express
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (17min
    18:37 18:41 調布 Chofu(Tokyo)
    京王線各停 Keio Line Local
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (1min
    JPY 250
    18:42 西調布 Nishi-chofu
  3. 3
    18:05 - 18:42
    37min
    Jumlah pemindahan: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    18:05 代々木上原 Yoyogi-uehara
    小田急小田原線各停 Odakyu Odawara Line Local
    Menuju ke 新宿 Shinjuku
    (8min
    JPY 160
    18:13 18:20 新宿 Shinjuku
    京王線特急 Keio Line Special Express
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (17min
    18:37 18:41 調布 Chofu(Tokyo)
    京王線各停 Keio Line Local
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (1min
    JPY 250
    18:42 西調布 Nishi-chofu
  4. 4
    18:22 - 19:11
    49min
    Jumlah pemindahan: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    18:22 代々木上原 Yoyogi-uehara
    小田急小田原線快速急行 Odakyu Odawara Line Rapid Express
    Menuju ke 新宿 Shinjuku
    (6min
    JPY 160
    18:28 18:38 新宿 Shinjuku
    Keio New Line Semi Express
    Menuju ke 笹塚 Sasazuka
    (6min
    melalui kereta api 笹塚 Sasazuka
    京王線区間急行 Keio Line Semi Express
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (18min
    melalui kereta api 調布 Chofu(Tokyo)
    京王線各停 Keio Line Local
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (2min
    JPY 250
    19:11 西調布 Nishi-chofu
cntlog