2020/05/31  10:46  Pelepasan
1
10:48 - 11:27
39min
Jumlah pemindahan: 4
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
2
10:47 - 11:27
40min
Jumlah pemindahan: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
10:47 - 11:35
48min
Jumlah pemindahan: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
4
10:54 - 11:43
49min
Jumlah pemindahan: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 

Bagi laluan dengan bahagian yang tiada tambang, jumlah caj termasuk tambang bahagian tersebut tidak akan dipaparkan.
  1. 1
    10:48 - 11:27
    39min
    Jumlah pemindahan: 4
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    10:48 御成門 Onarimon
    都営三田線 Toei Mita Line
    Menuju ke 西高島平 Nishi-takashimadaira
    (8min
    10:56 11:02 神保町 Jimbocho
    都営新宿線急行 Toei Shinjuku Line Express
    Menuju ke 新宿 Shinjuku
    (7min
    JPY 280
    melalui kereta api 新宿 Shinjuku
    Keio New Line Express
    Menuju ke 笹塚 Sasazuka
    (5min
    11:15 11:17 笹塚 Sasazuka
    京王線準特急 Keio Line Semi Special Express
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (1min
    11:18 11:22 明大前 Meidai-mae
    京王井の頭線急行 Keio Inokashira Line Express
    Menuju ke 吉祥寺 Kichijoji
    (2min
    11:24 11:26 永福町 Eifukucho
    京王井の頭線各停 Keio Inokashira Line Local
    Menuju ke 吉祥寺 Kichijoji
    (1min
    JPY 160
    11:27 西永福 Nishi-eifuku
  2. 2
    10:47 - 11:27
    40min
    Jumlah pemindahan: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10:47 御成門 Onarimon
    都営三田線急行 Toei Mita Line Express
    Menuju ke 目黒 Meguro
    (11min
    JPY 220
    10:58 11:05 目黒 Meguro
    JR山手線 JR Yamanote Line
    Menuju ke 渋谷 Shibuya
    (6min
    JPY 160
    11:11 11:16 渋谷 Shibuya
    京王井の頭線急行 Keio Inokashira Line Express
    Menuju ke 吉祥寺 Kichijoji
    (8min
    11:24 11:26 永福町 Eifukucho
    京王井の頭線各停 Keio Inokashira Line Local
    Menuju ke 吉祥寺 Kichijoji
    (1min
    JPY 160
    11:27 西永福 Nishi-eifuku
  3. 3
    10:47 - 11:35
    48min
    Jumlah pemindahan: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    10:47 御成門 Onarimon
    都営三田線急行 Toei Mita Line Express
    Menuju ke 目黒 Meguro
    (11min
    JPY 220
    10:58 11:02 目黒 Meguro
    JR山手線 JR Yamanote Line
    Menuju ke 渋谷 Shibuya
    (5min
    JPY 160
    11:07 11:17 渋谷 Shibuya
    京王井の頭線各停 Keio Inokashira Line Local
    Menuju ke 吉祥寺 Kichijoji
    (18min
    JPY 160
    11:35 西永福 Nishi-eifuku
  4. 4
    10:54 - 11:43
    49min
    Jumlah pemindahan: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    10:54 御成門 Onarimon
    都営三田線 Toei Mita Line
    Menuju ke 西高島平 Nishi-takashimadaira
    (8min
    11:02 11:06 神保町 Jimbocho
    都営新宿線 Toei Shinjuku Line
    Menuju ke 新宿 Shinjuku
    (9min
    JPY 280
    melalui kereta api 新宿 Shinjuku
    Keio New Line Semi Express
    Menuju ke 笹塚 Sasazuka
    (5min
    melalui kereta api 笹塚 Sasazuka
    Keio Line Section Express
    Menuju ke 京王八王子 Keio-hachioji
    (2min
    11:27 11:36 明大前 Meidai-mae
    京王井の頭線各停 Keio Inokashira Line Local
    Menuju ke 吉祥寺 Kichijoji
    (7min
    JPY 160
    11:43 西永福 Nishi-eifuku
cntlog